Star Wars (Hvězdné války) Ve hře může být i animovaný seriál o Darth Maulovi

Ve hře může být i animovaný seriál o Darth Maulovi

Ve hře může být i animovaný seriál o Darth Maulovi

S oblíbeností postav je to vždy jednoduché. Pakliže si fanoušci někoho zamilují, tvůrci se neradi svého horkého zboží vzdávají. A chtějí neustále vracet do hry i zdánlivě mrtvé postavy. Nachytal se už takto George Lucas, Dave Filoni i Ron Howard. A teď možná dojde i na seriál.

13 0
3.11.2021

Server Cinelinx.com přišel se zajímavou (nicméně nepotvrzenou) zprávou, že se chystá animovaný seriál o Darth Maulovi. Předem upozorňujeme, že se jedná o spekulace a těžko říci, nakolik této zprávě věřit. Přesto ji zveřejňujeme i my, protože Maul je stále horké zboží, které se pokusí studio Disney dříve či později stoprocentně podojit, i když je postava již nějaký čas mrtvá (a to nadvakrát).

Maul se stal nesmírně populární postavou již během Epizody I, kde ale k překvapení všech zemřel. George Lucas postavu následně oživil v seriálu Star Wars: The Clone Wars, kde mu načrtl zajímavou zápletku s kriminálním podsvětím a mandaloriany. I když část příběhu chyběla dovyprávět skrze seriál (Maulův útěk z rukou svého bývalého mistra, pozn. red.), Maulovi byl věnován i komiks, který se této dějové lince věnoval.


(Maul má naději na další návrat. A rovnou do svého vlastního seriálu. Foto: Disney)

Tento Zabrak se následně vrátil i v seriálu Star Wars: Rebels, kde ho tvůrci definitivně zabili. Postavu se přesto rozhodli využít ještě jednou a to ve snímku Solo, který pochopitelně předcházel událostem Rebels. A právě tam, kde Maul z povzdálí vládne části kriminálního podsvětí, je jeho příběh zahalen stínem a neznámem.

Podle serveru Cinelinx.com se má animovaný seriál právě soustředit na toto nezmapované období. Proč se tvůrci nechtějí vytasit s hranou verzí seriálu s Ray Parkem a Samem Witwerem je pro nás neznámá. Jelikož je Maul opravdu oblíbený, určitě by si svůj vlastní seriál či film bezpochyby zasloužil. Na druhou stranu těch oživení a podzápletek je okolo postavy v poslední době až moc.

A to i sám George Lucas uvažoval, že Maul by byl jedním z hlavních záporáků sequelové trilogie Epizody VII-IX. Tady vidíte, co dokáže udělat popularita jedné postavy. Tvůrci se snaží oblíbené charaktery neustále vracet do hry, protože zkrátka ví, že fanoušci na to slyší. Ať už je tedy tato zpráva pravdivá či není, něco nám říká, že stejně Maula někdy a někde uvidíme. Tuto postavu zkrátka studio u ledu nenechá.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

fabec

Takže taková náhražka za pokračování Sola no…

4.11.2021 | 16:01:53
Harper66

Spíš by měli udělat seriál o Lukovi Skywalkerovi a Darth Vaderovi, to by bylo zajímavý. Jinak bych bral Maula, kdyby se objevil třeba v liveaction souboji s Obi-wanem.

5.11.2021 | 12:32:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců