Star Wars (Hvězdné války) Yoda v Epizodě VIII? Je to možné

Yoda v Epizodě VIII? Je to možné

Yoda v Epizodě VIII? Je to možné

Mistr Yoda je sice od Epizody VI mrtvý, ale jediové dokážou splynout se Silou a mohou se tak nadále ostatním postavám zjevovat. Už v Epizodě VII byl Yoda slyšet, nyní existuje malá naděje, že mistra i spatříme. Přidáváme info o dalším herci, který si zahraje ve filmu o Solovi.


17 0
19.3.2017

Frank Oz, loutkař a také dabér mistra Yody, miluje svou postavu. Při postprodukci Síly se probouzí Frank strávil ve studiu celé odpoledne, kde nahrál spoustu replik, které by Yoda mohl ve filmu říci. Nakonec se do výsledného filmu dostalo jen pár replik (při vizi Rey na planetě Tokodana). Minulý rok nadaboval Yodu i pro animovaný seriál Star Wars: Rebels.

Yoda ovšem nemusel říct své poslední slovo a můžeme ho slyšet a dokonce i vidět v Epizodě VIII: Poslední z jediů. Vzhledem k tomu, že nová epizoda má být především o Lukeovi Skywalkerovi, Rey a prvním Chrámu jediů, nebylo by vůbec žádným překvapením, kdyby se mistr Yoda skutečně objevil. Nebo alespoň kdyby s Lukem chvilku rozmlouval.


(Objeví se mistr Yoda v novém pokračování? Foto: Disney)

Frank Oz byl nedávno dotázán, zda si Yodu zahraje v Epizodě VIII. Zde je Frankova odpověď: Cítím se jako vězeň, když se mě na toto ptáte. Jediné, co vám mohu říct je mé jméno a vězeňské číslo. Spousta lidí se mě na to ptá a to velice blízkých, ale studio mě požádalo, abych o tom nic neříkal. Jedná se o velice nepřímou odpověď. Nicméně Frank neřekl ano a ani ne. Naděje umírá poslední. V komentářích nám dejte vědět, zda si myslíte, že se Yoda ve filmu objeví.

Natáčení filmu o Hanu Solovi je v plném proudu. Nyní se k obsazení přidává Michael K. Williams, kterého jsme například naposledy mohli vidět jako Mousu ve filmu Assassin's Creed. Spekuluje se, že si Williams zahraje zápornou postavu. To u Michaela není žádná novinka. Kvůli své jizvě na obličeji je u Williamse běžné, že většinou hraje padouchy.

Diskuze /8

A_V

Myslím, že tam bude minimálně hlas.

19.3.2017 | 20:31:44
Golradir

Já si, že všeho nejvíc přeju (co se týče SW tématiky), aby už oznámili, že film Kenobi s Ewanem McGregorem je oficiálně v plánu a řekli nám kdy se ho dočkáme :)

19.3.2017 | 21:13:47
Holldir

Když už mluvíš o Obi-wanovi tak by mě zajímalo zda vůbec zemřel a popřípadně jak…v poslední scéně kde je naživu je vidět, že zmizí těsně než dopadne světelný meč a pak už je vidět jen jako duch či něco takového

#4 jahha #6 valkys
19.3.2017 | 23:46:57
jahha

#3 Holldir: Nezapomeň že když natáčeli Ep4 tak nebyly takový CGI triky. Kenobi je mrtvej.

20.3.2017 | 8:30:41
Tomi Lee Morpheus

Yogurt v E8 bude, lebo je to legenda, ktorá z historického hladiska by mala byť v každom SW filme, preto skôr či neskôr sa dotočí pár záberou aj do E4.

bratislavská skupina Latentných Jedájov už pol roka pozoruje zelené vinrácie v sile, takže je asi na 99,99% ze green jedy bude nielen ako hlas, ale aj ako duch;)

Niektorí dokonca vravia, že v istej prapodivnej podobe sa zjavil už vo filme GHOSTBUSTERS;)

20.3.2017 | 15:27:10
valkys

#3 Holldir: Vzpomeň si, jak zemřel Yoda – taky splynul se sílou způsobem, jakoby zmizel. To bys už tedy mohl rovnou pochybovat i o jeho smrti. ;-)

20.3.2017 | 17:39:12
Lex Luthor

Yoda upravil své vědomí aby existovalo i po smrti, v seriálu clone wars v šesté sérii v posledních třech epizodách, takže se teoreticky může objevit, jako duch.

20.3.2017 | 21:05:22
Kutil44

Vo filme sa objaví Yoda, Obi wan aj Anakin ako duchovia :)

24.3.2017 | 21:00:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců