Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 68×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Babu Frik

Babu Frik

Anzellanský technik z Kijimi, který dokáže přeprogramovat každého droida. Během války mezi Odbojem a Prvním řádem jej kontaktoval Poe Dameron s prosbou o pomoc.

Sezóny 1
2019 - 2019

Pomoc Odboji

Když hrdinové Odboje potřebovali rozluštit kód ve starém Sithském jazyce, museli najít technika, který by upravil C-3PO a odstranil z něj pojistku zakazující v tomto jazyce mluvit. Jelikož byl Poe Dameron dříve pašerákem koření, vzpomněl si na svého starého přítele Babu Frika, jenž se nacházel na Kijimi.

Poe Dameron a jeho přátelé nakonec na Kijimi dorazili, ale byli zaskočeni jednotkami Prvního řádu. Naštěstí ale narazili na Poeovu starou kamarádku, která je za Babu Frikem dovedla. S jeho pomocí byl C-3PO schopen Odboji pomoci, ale na druhou stranu přišel o svou paměť.

Během poslední bitvy proti znovuzrozenému císaři Palpatineovi se armáda Odboje nakonec dočkala posil ze strany těch, kteří vystoupili proti teroru. Mezi nimi byl i Babu Frik, který dělal kopilota Zorii Bliss.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Jedna z mála dobrých věcí 9. epizody

webmaster
8.5.2021 | 22:26:26
Yokohama 69

Paserakem koření heh, neprekladejte to doslova

8.1.2020 | 13:37:17
Kothy

typek

6.1.2020 | 17:04:02

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Co se aktuálně děje

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Dostat Star Wars film do kin začíná být tou nejnáročnější disciplínou. Většinou to ovšem ztroskotá již na scénáři, vizi a následném vyhazovu tvůrců. Tentokrát tomu zase nebylo jinak, ale na palubě máme nového týpka, který s pistolí u hlavy bude připravovat další verzi příběhu.

Zajímavosti

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

V Londýně právě probíhá Star Wars Celebration a již první den jsme se dočkali celé řady novinek. Pro přehlednost jsme je pro vás dali do jednoho článku a v následujících dnech připravíme také shrnutí toho, co jednotlivé panely odhalí o víkendu a v pondělí.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama