Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 64×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Babu Frik

Babu Frik

Anzellanský technik z Kijimi, který dokáže přeprogramovat každého droida. Během války mezi Odbojem a Prvním řádem jej kontaktoval Poe Dameron s prosbou o pomoc.

Sezóny 1
2019 - 2019

Pomoc Odboji

Když hrdinové Odboje potřebovali rozluštit kód ve starém Sithském jazyce, museli najít technika, který by upravil C-3PO a odstranil z něj pojistku zakazující v tomto jazyce mluvit. Jelikož byl Poe Dameron dříve pašerákem koření, vzpomněl si na svého starého přítele Babu Frika, jenž se nacházel na Kijimi.

Poe Dameron a jeho přátelé nakonec na Kijimi dorazili, ale byli zaskočeni jednotkami Prvního řádu. Naštěstí ale narazili na Poeovu starou kamarádku, která je za Babu Frikem dovedla. S jeho pomocí byl C-3PO schopen Odboji pomoci, ale na druhou stranu přišel o svou paměť.


Během poslední bitvy proti znovuzrozenému císaři Palpatineovi se armáda Odboje nakonec dočkala posil ze strany těch, kteří vystoupili proti teroru. Mezi nimi byl i Babu Frik, který dělal kopilota Zorii Bliss.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Jedna z mála dobrých věcí 9. epizody

webmaster
8.5.2021 | 22:26:26
Yokohama 69

Paserakem koření heh, neprekladejte to doslova

8.1.2020 | 13:37:17
Kothy

typek

6.1.2020 | 17:04:02

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Vrcholná Republika se po úspěšných knižních titulech dostane i na Disney+, chystá se seriál

Mysleli jste si, že to skončí jen nově oznámeným seriálem s hercem Judem Lawem? Kdepak. Tvůrci myslí i na knižní sérii z období Vrcholné Republiky a máme tu první seriálovou vlaštovku. Ve středu dění budou mladí Jediové, kteří teprve sbírají zkušenosti. Těšíte se?

Zajímavosti

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Hayden Christensen se zastává krkolomných dialogů George Lucase, McGregor je rád za přijetí prequelů

Zatímco Hayden Christensen a Ewan McGregor schytávali pěknou várku kritiky při premiérách prequelové trilogie, nyní je toto duo vynášené do nebes. Pro oba je to zcela nová zkušenost, že se najednou na jejich filmy divá široká veřejnost úplně jinak. Christensen se přesto původních filmů zastává.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama