Star Wars (Hvězdné války) Beru Lars

Beru Lars

Beru Lars

Manželka Owena Larse a teta Luka Skywalkera, velkého hrdiny Povstání a rytíře Jedi. Stejně jako Owen pocházela z Tatooine a věnovala se farmaření. Za mlada nesla příjmení Whitesun.

Sezóny 3
1977 - 2005

Život farmáře

Krátce před vypuknutím klonových válek byla Owenova nevlastní matka jménem Shmi unesena divokými Tuskeny. Díky nočním můrám se jí na Tatooine vydal hledat její syn Anakin Skywalker, mladý Jedi ve výcviku. Anakin matku našel, ale nezvládl ji udržet při životě. Anakin nakonec odletěl a Larsovi jej již nikdy neviděli.

O tři roky později se Beru a Owen vzali a po jeho otci převzali celou farmářskou usedlost. Toho roku je navštívil rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi, který jim předal jejich synovce Luka Skywalkera. Larsovi vychovávali Luka jako vlastního syna. Beru Luka často bránila před Owenovými zájmy, ale nezabránila mu v tom, že jej nepustil z domu. Manželé byli nakonec zavražděni na rozkaz Darth Vadera, když vojáci Impéria pátrali po Povstaleckých droidech, kteří nesli plány Hvězdy smrti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců