Star Wars (Hvězdné války) DJ

DJ

DJ

Záhadný hacker, u nějž nevíte, na čí straně vlastně stojí. Tohoto pochybného jedince se pokusili naverbovat Finn a Rose v hráčském světě Canto Bight, kde je čekalo nemalé dobrodružství.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Když se členové Odporu vydali na Canto Bight, aby nalezli lamače kódů, připletl se jim do cesty DJ, který podobné dovednosti ovládal. Finna a Rose dostal nejen z vězení, ale s pomocí BB-8 ukradl také loď. S její pomocí pak opět dvojici zachránil život, když si pro ně přišla zkorumpovaná policie.

Hrdinové nakonec pronikli na velící loď Prvního řádu, kde se zamaskovali za velící důstojníky. DJ dvojici otevřel dveře k počítači, ale nikdo nečekal, že je zradí a vezme za to patřičnou odměnu. Když byla dvojice připravovaná k popravě, DJ jim řekl, že jde pouze o zisk a jednou možná pomůže zase jim. Poté odletěl ve své lodi a nechal hrdiny napospas osudu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Postava celkem dobrá, skvěle zahraná, ale nějak se nemůžu ubránit pocitu, že byla ve filmu zbytečná, protože nakonec… nikdo hackera nepotřeboval a Odboj si poradil sám…

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:55:45
Wolfinator1

Del Toro je borec jsem rád, že hrál DJ a ne nějakého klaďase. Postava super.

18.12.2017 | 22:59:18
Blackhand47XD

Skvělý herec a tak zabitá postava.

webmaster, grafik
14.12.2017 | 21:17:56

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců