Star Wars (Hvězdné války) DJ

DJ

DJ

Záhadný hacker, u nějž nevíte, na čí straně vlastně stojí. Tohoto pochybného jedince se pokusili naverbovat Finn a Rose v hráčském světě Canto Bight, kde je čekalo nemalé dobrodružství.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Když se členové Odporu vydali na Canto Bight, aby nalezli lamače kódů, připletl se jim do cesty DJ, který podobné dovednosti ovládal. Finna a Rose dostal nejen z vězení, ale s pomocí BB-8 ukradl také loď. S její pomocí pak opět dvojici zachránil život, když si pro ně přišla zkorumpovaná policie.

Hrdinové nakonec pronikli na velící loď Prvního řádu, kde se zamaskovali za velící důstojníky. DJ dvojici otevřel dveře k počítači, ale nikdo nečekal, že je zradí a vezme za to patřičnou odměnu. Když byla dvojice připravovaná k popravě, DJ jim řekl, že jde pouze o zisk a jednou možná pomůže zase jim. Poté odletěl ve své lodi a nechal hrdiny napospas osudu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Postava celkem dobrá, skvěle zahraná, ale nějak se nemůžu ubránit pocitu, že byla ve filmu zbytečná, protože nakonec… nikdo hackera nepotřeboval a Odboj si poradil sám…

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:55:45
Wolfinator1

Del Toro je borec jsem rád, že hrál DJ a ne nějakého klaďase. Postava super.

18.12.2017 | 22:59:18
Blackhand47XD

Skvělý herec a tak zabitá postava.

webmaster, grafik
14.12.2017 | 21:17:56

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců