Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 64×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Orson Krennic

Orson Krennic

Bývalý velitel poručík z období Republiky, který se vypracoval až na imperiálního ředitele pokročilého zbraňového výzkumu. Byl zodpovědný za bezpečnost projektu Hvězda smrti a vedl zvláštní oddíl stormtrooperů zvaných Death Troopeři.

Sezóny 1
2016 - 2016

Projekt Hvězdy smrti

Když se kancléři Palpatinovi dostaly do rukou plány Hvězdy smrti, okamžitě začal plánovat její výstavbu. Projektem byl pověřen tehdejší velitel poručík Orson Krennic. Krennic naverboval manžele Ersovy, kteří pracovali na využití kyber krystalů k tvorbě čisté energie.

Ersovi nakonec zjistili, že jejich mírumilovný projekt byl proměněn ve zbraň a kontaktovali Povstání. Krennicovo postavení tak začalo být ohroženo a rozhodl se, že se o bezpečnost a utajení projektu postará sám. Dokonce prosil i samotného Vadera, aby mu s projektem věřil, ale stanice byla nakonec zničena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Horyo

Skvělý herec

16.6.2017 | 19:18:08
AbC

Lepší než Tarkin!!!

5.4.2017 | 18:24:41
Quinzel

Takový Boba Fett, velký potenciál, ale žádný prostor. Ve finále neukázal vůbec nic a ve filmu jakoby nebyl. Jako záporák nestál za nic

21.12.2016 | 9:53:22
Kutil44

Zahral to naozaj bravúrne, nenávidel som ho od začiatku a tak to malo byť :D

17.12.2016 | 15:10:06
Railbot

Zajímavá postava. Pro mě sympaťák. Ač se snažil co to člo bohužel mu Tarkin házel klacky pod nohy a vehnal jej v nemilost Vadera i Císaře …

16.12.2016 | 15:37:48
Blackhand47XD

Takový rádoby Tarkin, kterého ten opravdový nakonec pěkně dostal. Originálu však nesahá ani po kotníky.

webmaster, grafik
15.12.2016 | 8:54:58
tom99

Nakonec celkem komplikovaná osoba, která měla spory s Impériem. Kariéra, kariéra a kariéra…

webmaster, grafik
14.12.2016 | 22:48:30

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Taika Waititi promlouvá o svém Star Wars filmu: Chce něco nového, nemíní využívat staré postavy a reference

Taika Waititi promlouvá o svém Star Wars filmu: Chce něco nového, nemíní využívat staré postavy a reference

Zatímco se seriály na Disney+ primárně soustředí na postavy, které známe již desítky let, tak Taika Waititi nemá zájem o zajímavé reference či známé postavy. Chce divákům ukázat nové charaktery, o které se budou bát, a které je budou zajímat. A to je rozhodně dobrý přístup, nemyslíte?

Zajímavosti

Star Wars Celebration: Hezky přehledně všechny novinky z proběhlé akce

Star Wars Celebration: Hezky přehledně všechny novinky z proběhlé akce

O víkendu proběhla akce Star Wars Celebration, která byla na novinky poměrně bohatá. V průběhu uplynulých dní jsme vám přichystali dílčí novinky ohledně chystajících projektů. Pokud jste neměli čas prolistovat jednotlivé články, přinášíme vám jeden souhrnný, kde se vše potřebné dozvíte.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama