Star Wars (Hvězdné války) Paige Tico

Paige Tico

Paige Tico

Členka Odporu proti Prvnímu řádu, jejíž sestra Rose se zúčastnila velkého dobrodružství s hrdinným zběhem Finnem. U Odporu zastávala pozici dělostřelkyně, která spojeneckým pilotům kryla záda.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Paige byla sestrou Rose, jejíž činy posunuly Odpor blíže k vítězství. Paige i její sestra sloužily u Odporu na nižších pozicích a netušily, co je v budoucnu čeká. Po vítězství Odporu a zničení základny Hvězdovrah se hrdinové museli evakuovat ze své základny. První řád brzo zaútočil a zatímco lodě s velením pomalu odlétaly, Poe jim získával čas. Nakonec se do akce zapojily bombardéry Odporu, kde Paige fungovala jako dělostřelec.

I přes zákaz princezny Leii vydal Poe rozkaz bombardovat Dreadnought. Paigin bombardér nakonec zůstal jako poslední, ale její kolega Nix zemřel. Paige se proto musela obětovat a bomby shodit sama, přičemž položila život. Loď Prvního řádu byla zničena, ale za jakou cenu, členů Odporu již moc nezbylo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Tahle byla aspoň hezká, když nic jiného. Na rozdíl od filmové ségry…

27.3.2018 | 9:57:24
tom99

Kéž by si prohodila roli se svou sestrou. Škoda…

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:56:33
Wolfinator1

Těžko hodnotit někoho kdo byl na plátně 30 vteřin, ale pro to co dokázala.

18.12.2017 | 23:09:18
Blackhand47XD

Nejlepší nová postava, bohužel na plátně moc dlouho nebyla.

webmaster, grafik
14.12.2017 | 21:18:45

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců