Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 69×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Paige Tico

Paige Tico

Členka Odporu proti Prvnímu řádu, jejíž sestra Rose se zúčastnila velkého dobrodružství s hrdinným zběhem Finnem. U Odporu zastávala pozici dělostřelkyně, která spojeneckým pilotům kryla záda.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Paige byla sestrou Rose, jejíž činy posunuly Odpor blíže k vítězství. Paige i její sestra sloužily u Odporu na nižších pozicích a netušily, co je v budoucnu čeká. Po vítězství Odporu a zničení základny Hvězdovrah se hrdinové museli evakuovat ze své základny. První řád brzo zaútočil a zatímco lodě s velením pomalu odlétaly, Poe jim získával čas. Nakonec se do akce zapojily bombardéry Odporu, kde Paige fungovala jako dělostřelec.

I přes zákaz princezny Leii vydal Poe rozkaz bombardovat Dreadnought. Paigin bombardér nakonec zůstal jako poslední, ale její kolega Nix zemřel. Paige se proto musela obětovat a bomby shodit sama, přičemž položila život. Loď Prvního řádu byla zničena, ale za jakou cenu, členů Odporu již moc nezbylo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Tahle byla aspoň hezká, když nic jiného. Na rozdíl od filmové ségry…

27.3.2018 | 9:57:24
tom99

Kéž by si prohodila roli se svou sestrou. Škoda…

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:56:33
Wolfinator1

Těžko hodnotit někoho kdo byl na plátně 30 vteřin, ale pro to co dokázala.

18.12.2017 | 23:09:18
Blackhand47XD

Nejlepší nová postava, bohužel na plátně moc dlouho nebyla.

webmaster, grafik
14.12.2017 | 21:18:45

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Dostat Star Wars film do kin začíná být tou nejnáročnější disciplínou. Většinou to ovšem ztroskotá již na scénáři, vizi a následném vyhazovu tvůrců. Tentokrát tomu zase nebylo jinak, ale na palubě máme nového týpka, který s pistolí u hlavy bude připravovat další verzi příběhu.

Zajímavosti

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

V Londýně právě probíhá Star Wars Celebration a již první den jsme se dočkali celé řady novinek. Pro přehlednost jsme je pro vás dali do jednoho článku a v následujících dnech připravíme také shrnutí toho, co jednotlivé panely odhalí o víkendu a v pondělí.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama