Star Wars (Hvězdné války) Quay Tolsite

Quay Tolsite

Quay Tolsite

Pykeský šéf na Kesselu, který dohlížel nad těžbou koření, bez něhož by jejich syndikát nemohl vyrábět své slavné drogy.

Sezóny 1
2018 - 2018

Šéfem na Kesselu

Stejně jako většina Pykeů, pocházel i Quay Tolsite z planety Oba Diah. Mezi svými druhy se vypracoval až na administrátora na Kesselu, kde se těžilo koření potřebné pro výrobu jejich drog. K práci využívali na Kesselu výhradně otroků, ve velkém například Wookieů. Deset let před bitvou o Yavin byla zorganizována loupež coaxia, kterou měl na svědomí Dryden Vos z konkurenčního syndikátu. Coaxium pro něj měl vyzvednout Tobias Beckett, který mu byl zadlužen. Když Beckett dorazil na Kessel, Quay šel nové příchozí osobně přivítat.

Všichni příchozí měli svou roli, Qi'ra měla například Quaye rozptýlit v jeho kanceláři. Qi'ra předstírala, že s ním chce uzavřít obchod a nabídla mu darem otroky. Beckett se vydával za jejího strážce a L3–37 za asistentku. Droidka nakonec rozpoutala droidí revoltu a Qi'ra zabila Quaye pomocí bojového umění Teräs Käsi, které se naučila od Drydena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců