Star Wars (Hvězdné války) Quay Tolsite

Quay Tolsite

Quay Tolsite

Pykeský šéf na Kesselu, který dohlížel nad těžbou koření, bez něhož by jejich syndikát nemohl vyrábět své slavné drogy.

Sezóny 1
2018 - 2018

Šéfem na Kesselu

Stejně jako většina Pykeů, pocházel i Quay Tolsite z planety Oba Diah. Mezi svými druhy se vypracoval až na administrátora na Kesselu, kde se těžilo koření potřebné pro výrobu jejich drog. K práci využívali na Kesselu výhradně otroků, ve velkém například Wookieů. Deset let před bitvou o Yavin byla zorganizována loupež coaxia, kterou měl na svědomí Dryden Vos z konkurenčního syndikátu. Coaxium pro něj měl vyzvednout Tobias Beckett, který mu byl zadlužen. Když Beckett dorazil na Kessel, Quay šel nové příchozí osobně přivítat.

Všichni příchozí měli svou roli, Qi'ra měla například Quaye rozptýlit v jeho kanceláři. Qi'ra předstírala, že s ním chce uzavřít obchod a nabídla mu darem otroky. Beckett se vydával za jejího strážce a L3–37 za asistentku. Droidka nakonec rozpoutala droidí revoltu a Qi'ra zabila Quaye pomocí bojového umění Teräs Käsi, které se naučila od Drydena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců