Star Wars (Hvězdné války) Raymus Antilles

Raymus Antilles

Raymus Antilles

Raymus pocházel z Alderaanu a věrně sloužil Bailu Organovi a jeho rodu. Byl kapitánem lodí Tantive III a Tantive IV a zemřel rukou Darth Vadera.

Sezóny 3
1977 - 2016


Mládí

Raymus Antilles pocházel z vlivného a mírumilovného Alderaanu. Byl vyškolen v diplomacii a stal se schopným pilotovat loď. Práci nakonec získal u rodu Organů, kteří potřebovali někoho, kdo by je převážel mezi planetami. Nakonec skončil pod velením Baila Organy, který byl manželem Brehy, královny Alderaanu. Ke konci klonových válek pilotoval loď Tantive III, později se však stal kapitánem Tantive IV.

Galaktická občanská válka

I po devatenácti letech sloužil Antilles u rodu Organů a prokázal se jako schopný vůdce. Byl schopný prorážet imperiální blokády a dodávat zásoby Povstání. Své služby nakonec přesunul pod Bailovu adoptovanou dceru Leiu, která následovala svého otce a stala se senátorkou z Alderaanu. Během bitvy o Scarif byl zrovna ve službě na Tantive IV a na jejich loď byly umístěny plány Hvězdy smrti. Loď rychle skočila do hyperprostoru a unikli tak z vesmírné bitvy.


Problémy však neskončily, Darth Vader začal loď brzy pronásledovat a jeho vlajková loď Devastator zaskočila Tantive IV v systému Tatoo. Věrný Antilles se snažil imperiální vojáky co nejvíce zdržet a princezna mezitím ukryla plány do R2 a poslala jej na Tatooine. Raymus byl nakonec zajat a vyslýchán, poté zemřel rukou samotného Vadera.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců