Star Wars (Hvězdné války) Raymus Antilles

Raymus Antilles

Raymus Antilles

Raymus pocházel z Alderaanu a věrně sloužil Bailu Organovi a jeho rodu. Byl kapitánem lodí Tantive III a Tantive IV a zemřel rukou Darth Vadera.

Sezóny 3
1977 - 2016

Mládí

Raymus Antilles pocházel z vlivného a mírumilovného Alderaanu. Byl vyškolen v diplomacii a stal se schopným pilotovat loď. Práci nakonec získal u rodu Organů, kteří potřebovali někoho, kdo by je převážel mezi planetami. Nakonec skončil pod velením Baila Organy, který byl manželem Brehy, královny Alderaanu. Ke konci klonových válek pilotoval loď Tantive III, později se však stal kapitánem Tantive IV.

Galaktická občanská válka

I po devatenácti letech sloužil Antilles u rodu Organů a prokázal se jako schopný vůdce. Byl schopný prorážet imperiální blokády a dodávat zásoby Povstání. Své služby nakonec přesunul pod Bailovu adoptovanou dceru Leiu, která následovala svého otce a stala se senátorkou z Alderaanu. Během bitvy o Scarif byl zrovna ve službě na Tantive IV a na jejich loď byly umístěny plány Hvězdy smrti. Loď rychle skočila do hyperprostoru a unikli tak z vesmírné bitvy.


Problémy však neskončily, Darth Vader začal loď brzy pronásledovat a jeho vlajková loď Devastator zaskočila Tantive IV v systému Tatoo. Věrný Antilles se snažil imperiální vojáky co nejvíce zdržet a princezna mezitím ukryla plány do R2 a poslala jej na Tatooine. Raymus byl nakonec zajat a vyslýchán, poté zemřel rukou samotného Vadera.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců