Star Wars (Hvězdné války) Rio Durant

Rio Durant

Rio Durant

Ardennianský pilot, veterán z klonových válek a člen Beckettovy posádky. Zástupci jeho rasy mají čtyři ruce, což mu při pilotování poskytovalo velkou výhodu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Válečný veterán

Rio Durant je Ardennianský pilot, který během klonových válek bojoval v jednotce Synů svobody. Jelikož z toho neměl ale žádnou penzi, dal se na dráhu zločinu, kde své zkušenosti hravě využil. Když nastala vláda Impéria, seznámil se s Beckettem a Val, se kterými utvořil tým zabývající se riskantními a profitujícími akcemi.

Deset let před bitvou o Yavin se Beckettova jednotka vypravila v přestrojení za Impérium na Mimban, kde plánovali ukrást nákladní loď. Zde naverbovali mladého Hana Sola a jeho nového přítele Chewbaccu, kteří se stali důležitými členy jejich týmu. Společně vyrazili na Vandor-1, kde plánovali ukrást coaxium. Během mise je však přepadla Enfys Nest se svými piráty a Rio byl jedním z nich těžce raněn. Rio během mise zemřel a jeho místo coby pilota zaujal právě Han.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Za to málo co mohl předvést byl super. Byl bych rád kdyby ufounské charaktery měli obecně více prostoru.

28.6.2018 | 20:27:08
Kutil44

Zapadal do partie, mohli jeho charakter viac využiť

28.6.2018 | 17:03:41
tom99

Byl vtipný…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 9:59:52

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců