Star Wars (Hvězdné války) Tallie Lintra

Tallie Lintra

Tallie Lintra

Tallie je zkušenou pilotkou Odporu, která pilotuje nejnovější generaci A-Wingů s označením RZ-2. Byla velmi nápomocná při evakuaci základny na D'Qar, kterou První řád napadl krátce po zničení základny Hvězdovrah.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Prvním velkým vítězstvím Odporu bylo zničení základny Prvního řádu jménem Hvězdovrah. Odpor tak uchránil svou základnu na planetě D'Qar, ale nepřítel přesto nadále znal její pozici. Když První řád vrátil Odporu úder, byla základna evakuována. Tallie se podílela na ochraně spojeneckých lodí, které bránila ze svého moderního A-Wingu. Při evakuaci ale Odpor přišel o mnoho lodí, na druhou stranu zničili Dreadnought Prvního řádu.

První řád ale dovedl Odpor sledovat skrze hyperprostor a znovu na něj zaútočil. Kylo Ren se svými stíhači zaútočili a zneškodnili hangáry Odporu. Tallie při tomto útoku zemřela, stalo se tak na křižníku jménem Raddus, který byl pojmenován po velkém Mon Calamarianském admirálovi, jenž se obětoval při krádeži plánů Hvězdy smrti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Moc si tam nezahrála. Špatně se hodnotí :-)

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:57:54

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců