Star Wars (Hvězdné války) Tallie Lintra

Tallie Lintra

Tallie Lintra

Tallie je zkušenou pilotkou Odporu, která pilotuje nejnovější generaci A-Wingů s označením RZ-2. Byla velmi nápomocná při evakuaci základny na D'Qar, kterou První řád napadl krátce po zničení základny Hvězdovrah.

Sezóny 1
2017 - 2017

Válka s Prvním řádem

Prvním velkým vítězstvím Odporu bylo zničení základny Prvního řádu jménem Hvězdovrah. Odpor tak uchránil svou základnu na planetě D'Qar, ale nepřítel přesto nadále znal její pozici. Když První řád vrátil Odporu úder, byla základna evakuována. Tallie se podílela na ochraně spojeneckých lodí, které bránila ze svého moderního A-Wingu. Při evakuaci ale Odpor přišel o mnoho lodí, na druhou stranu zničili Dreadnought Prvního řádu.

První řád ale dovedl Odpor sledovat skrze hyperprostor a znovu na něj zaútočil. Kylo Ren se svými stíhači zaútočili a zneškodnili hangáry Odporu. Tallie při tomto útoku zemřela, stalo se tak na křižníku jménem Raddus, který byl pojmenován po velkém Mon Calamarianském admirálovi, jenž se obětoval při krádeži plánů Hvězdy smrti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Moc si tam nezahrála. Špatně se hodnotí :-)

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:57:54

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců