Star Wars (Hvězdné války) Weazel

Weazel

Weazel

Weazel původně začínal jako pouhý kapsář a zloděj, ale nakonec se vypracoval až na vesmírného piráta, který pracoval s Enfys Nest, v jejímž týmu byl velmi respektován.

Sezóny 2
1999 - 2018

Práce pro Hutty

Třicet dva let před bitvou o Yavin žil Weazel v Mos Espa na písečné planetě Tatooine, kde pracoval jako zloděj pro klany Huttů. S Weazelem se poprvé setkáváme, když sedí vedle Watta na tribuně během výročního závodu kluzáků Boonta Eve Classic. Weazel jako většina přihlížejících fandil Sebulbovi, který však nakonec skončil druhý.

Ze zloděje pirátem

O přibližně dvacet let později se z Republiky stalo Impérium a Weazel se připojil ke Cloud-Riderům, které vedla Enfys Nest. Tihle piráti byli jednou z prvních povstaleckých buněk, kteří se navíc dostali do nešváru s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou. Weazel se nakonec vypracoval až na nejdůvěryhodnějšího Enfysina společníka a doprovázel ji na téměř každé misi. Deset let před Yavinem se s týmem vypravil na Vandor-1, kde plánovali ukrást Beckettem vytipovanou zásilku coaxia. Obě skupiny nakonec přišly zkrátka, ale následně na sebe znovu narazily na Savareenu, kde se utkali s Rudým úsvitem a coaxium nakonec získali.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Bez Warwicka to nie je SW film :)

28.6.2018 | 17:05:59
tom99

Pěkné propojení s Epizodou I :-)

webmaster, grafik
23.6.2018 | 10:00:44

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců