Star Wars (Hvězdné války) Weazel

Weazel

Weazel

Weazel původně začínal jako pouhý kapsář a zloděj, ale nakonec se vypracoval až na vesmírného piráta, který pracoval s Enfys Nest, v jejímž týmu byl velmi respektován.

Sezóny 2
1999 - 2018

Práce pro Hutty

Třicet dva let před bitvou o Yavin žil Weazel v Mos Espa na písečné planetě Tatooine, kde pracoval jako zloděj pro klany Huttů. S Weazelem se poprvé setkáváme, když sedí vedle Watta na tribuně během výročního závodu kluzáků Boonta Eve Classic. Weazel jako většina přihlížejících fandil Sebulbovi, který však nakonec skončil druhý.

Ze zloděje pirátem

O přibližně dvacet let později se z Republiky stalo Impérium a Weazel se připojil ke Cloud-Riderům, které vedla Enfys Nest. Tihle piráti byli jednou z prvních povstaleckých buněk, kteří se navíc dostali do nešváru s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou. Weazel se nakonec vypracoval až na nejdůvěryhodnějšího Enfysina společníka a doprovázel ji na téměř každé misi. Deset let před Yavinem se s týmem vypravil na Vandor-1, kde plánovali ukrást Beckettem vytipovanou zásilku coaxia. Obě skupiny nakonec přišly zkrátka, ale následně na sebe znovu narazily na Savareenu, kde se utkali s Rudým úsvitem a coaxium nakonec získali.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Bez Warwicka to nie je SW film :)

28.6.2018 | 17:05:59
tom99

Pěkné propojení s Epizodou I :-)

webmaster, grafik
23.6.2018 | 10:00:44

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců