Star Wars (Hvězdné války) Zorii Bliss

Zorii Bliss

Zorii Bliss

Vůdkyně pašeráků koření z Kijimi, která má společnou minulost s hrdinou Odboje Poem Dameronem. Když se válka s Prvním řádem chýlila ke konci, pomohla Odboji s jejich posláním.

Sezóny 1
2019 - 2019

Válka mezi Odbojem a Prvním řádem

Zorii a Poe Dameron spolu kdysi pašovali koření, ale Poe se nakonec přidal k flotile Nové Republiky a následně Odboji, ve kterém bojoval proti Prvnímu řádu. Po poražení Snokea se k moci vrátil císař Palpatine a Poe se svými přáteli zamířil po letech opět na Kijimi, kde potřeboval najít Babu Frika. Zde se s ním Zorii znovu setkala a vyčítala mu, že jí opustil.

Poeovi přátelé ale Zorii přesvědčili, že potřebují pomoci a ona souhlasila. Zorii dovedla Poea a ostatní k Babu Frikovi a následně se jejich cesty opět rozešly. Kijimi bylo nakonec zničeno novou zbraní Prvního řádu, ale tou dobou již pašeračka nebyla na planetě. Nakonec se přidala k flotile bojující proti Palpatinovi a závěrečnou bitvu proti velkému zlu také přežila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Yokohama 69

Spice runner neznamená pašerák koření, je to slangový výraz pro drogy

8.1.2020 | 13:40:26

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců