Stargate SG-1 (Hvězdná brána)
95/100 - 526×

Stargate SG-1(Hvězdná brána)

Chtěli jste někdy mít teleport nebo jinou hračičku, abyste nemuseli sáhodlouze cestovat či odbíhat do kuchyně? Tým SG-1 takovou hračičku má. Ale ta místo do supermarketu či na úřad lidi hezky přesouvá světelné roky daleko do dosud neprobádaných končin vesmíru a umožní nám seznamovat se s novými mimozemskými civilizacemi. Cool, že? Miliony fanoušků souhlasí.

USA | 1997 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi

S02E14: Touchstone (Svatý kámen)

S02E14: Touchstone (Svatý kámen)

Naši hrdinové informují generála Hammonda, že na planetě Madrona mají stroj na počasí, podle místních „svatý kámen“. Tento svatý kámen dokáže ovlivňovat počasí dle přání uživatele a Carterová ho chce prozkoumat bez nutnosti odnést zařízení z planety, jelikož jsou obyvatelé na této technologii závislí. Po příchodu zpět na Madronu tým SG-1 zjistí, že někdo obyvatelům planety tento stroj na počasí odcizil.

cz sk
30.10.1998
43 minut

Zjišťuje se, že někdo ze Země stroj ukradl. Vůdce místních obyvatel prosí SG-1, aby pomohli s nalezením ukradeného zařízení na ovládání počasí, jinak je divoké klima na planetě všechny zahubí. O'Neill se snaží zjistit u generála Hammonda, jestli není možné, že by někdo tajně za generálovými zády prošel na planetu s plánem stroj ukrást. Daniel Jackson zjistí, že počasí na Zemi se divoce mění a to znamená, že stoj na počasí je skutečně na Zemi. Carterová zjistí, že byla aktivní druhá brána na Zemi. Díky satelitům odhalí, že kámen byl aktivní v nevadské poušti, konkrétně v Oblasti 51. SG-1 odjíždí do Oblasti 51, kde jsou majorem Reynoldsem uvítáni skoro jako celebrity, jelikož dle jeho slov bez SG1 a dalších týmů by byli bez práce, a následně je tam provádí. Pak se všichni schází s plukovníkem Maybournem. A O'Neill se dožaduje kontroly druhé brány a následně zjistí, že je falešná.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Napínavá časť.

webmaster
13.5.2021 | 19:14:57

Filtr seriálů
Reklama