Stargirl
82/100 - 39×

Stargirl

Jedna z mladších hrdinek stáje DC Comics přichází v novém projektu stanice DC Universe na televizní obrazovky v sólovém seriálu.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joel McHale (Sylvester Pemberton), Nelson Lee (Širó Ito),


John Wesley Shipp si ve druhé řadě Stargirl zopakuje roli Jaye Garricka

John Wesley Shipp si ve druhé řadě Stargirl zopakuje roli Jaye Garricka

Slavný představitel Barryho Allena z devadesátkového Flashe míří do dalšího CW seriálu. Shipp si zopakuje roli původního Flashe Jaye Garricka ve Stargirl.

18 0
18.2.2021

Už v prvním díle první řady seriálu Stargirl jsme se dočkali původních hrdinů slavného týmu JSA – Amerického spolku spravedlnosti. Hrdinové pod vedením Starmana bojovali proti Spolku nespravedlnosti a většina jich v boji padla. Krátce jsme se tak seznámili s Hourmanem, Doctorem Mid-Nitem nebo Wildcatem, díky pátrání hlavní hrdinky pak v průběhu dalších epizod vyšlo najevo, že členy týmu byli i Green Lantern, Flash, Doctor Fate, Johnny Thunder nebo Sandman a ve druhé řadě bychom se měli dočkat návratu většiny z nich. Nějakou dobu víme, že Lou Ferrigno Jr. opět ztvární původního Hourmana a vrátí se i Brian Stapf coby Wildcat.

JSA se brzy vrátí. Foto: CW


Geoff Johns, showrunner celého projektu, sliboval už před premiérou první řady, že hrdinům Zlatého věku, tedy členům JSA a Sedmi vítězných vojáků, bude věnováno několik epizod druhé série. Z toho důvodu se v nových dílech dočkáme i Jaye Garricka alias prvního Flashe. DC a CW pak neváhaly a obsadily do role znovu herce Johna Wesleyho Shippa, jenž je se šarlatovými běžci spjat snad pupeční šňůrou. V devadesátých letech byl hlavní hvězdou, tedy představitelem Barryho Allena v seriálu The Flash a v CW Flashovi si zahrál hned několik postav. Vrátil se coby devadesátkový Barry, dále působil coby Henry Allen a v několika dílech si střihl i Jaye Garricka. Posledního jmenovaného si zahraje i ve Stargirl a měla by mu být věnována přímo jedna epizoda. Garrick se patrně objeví ve více dílech, neboť představit si bez něj příběhy Alana Scotta je téměř nemožné.

Shipp se vrátí k roli Jaye Garricka. Foto: CW

Těšíte se na návrat Jaye Garricka?

Diskuze /4

Lex Luthor

Že by se skrze Jaye Garricka ostatní hrdinové dozvěděli, že multivesmír stále existuje.

18.2.2021 | 23:07:25
Baltik

Hell yeah!

19.2.2021 | 7:49:37
František Lukeš

Už se na to těším :-) Jen by mě zajímalo,kdy to odstartuje …

19.2.2021 | 10:50:06
DC Expert

Hustý a co myslíte, že udělá CW z bažináčem?

8.3.2021 | 18:43:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama