State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

CIA analytička Charleston Tucker se stále nemůže vzpamatovat a uvědomit si, co se před rokem doopravdy stalo, když byl jejich diplomatický konvoj v Kábulu napaden. Zatímco ona a tehdejší senátorka Paytonová sotva vyvázly živé, Charliin snoubenec a zároveň Paytonové syn Aaron neměl takové štěstí. Dnes je to rok od jeho smrti. Peytonová je prezidentka, Charlie jí předává informace z CIA a společně čelí volbě – pokusit se pomstít Aaronovu smrt tím, že půjdou po Fatahovi, teroristovi odpovědným za útok na konvoj nebo vydržet a v budoucnu zničit celou jeho síť.

cz sk
17.11.2014
8 690 000
40 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zip

Rozpacite, slabe

8.12.2014 | 22:13:51

Filtr seriálů
Reklama