State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E03: Half the Sky

S01E03: Half the Sky

Charlie má flashbacky o jejím příjezdu do „Midnight City“, kde se poprvé seznámila s Nickem a byla svědkem jeho brutálního výslechu Fataha. Když členové militaristického islamistického hnutí Boko Haram unesou 21 nigerijských děvčat, prezidentka Paytonová žádá Charlie o logicky nemožné – najít a zachránit děvčata bez toho, aby Nigérie věděla, že do toho USA byly zapojeny. Mezitím prezidentka Paytonová vítá čínského prezidenta v Camp David a uvědomuje si, že může svoje obchodní jednání využít k něčemu, co doopravdy chce.

cz sk
1.12.2014
7 040 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mammon52852

Super a sledovanost taky nahoru paráda

4.12.2014 | 14:05:16

Filtr seriálů
Reklama