State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E05: AR Rissalah

S01E05: AR Rissalah

Poté, co se část informací o útoku na konvoj dostala na povrch, prezidentka Paytonová má pro Nicka Veru mnoho otázek. Bohužel, se ale zdá nezvěstný. Během toho, co po něm Charlie pátrá, vrací se myšlenkami zpět do doby pár hodin před a během útoku a my zjistíme další tajemství, které zatajovala před prezidentkou. Když americký reportér poskytne nevídaný a vzácný rozhovor, musí se Charlie s týmem snažit zachovat záběry jako naléhavé pro národní bezpečnost. Kurt se konečně odváží a vyloží před Maureen karty na stůl. David Patrick oslovuje dávného přítele, aby umlčel zprávu o útoku na konvoj dříve, než bude zcela vydána.

cz sk
15.12.2014
6 180 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama