State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E06: Masquerade

S01E06: Masquerade

Charlie s Maureen doprovází prezidentku při diplomatické misi do Kataru. To, co začne, jak standardní diplomatická mise, se změní v katastrofu, když katarský občan pronikne do americké ambasády a tvrdí, že je z CIA. Constance pověří Charlie, aby zjistila, zda mluví pravdu. Mezitím Lucas, Dash a Kurt pracují na tom, aby vystopovali Al Moosariho, o kterém se domnívají, že má přímé spojení na Omara Fattaha. Kurt se dohaduje se zvláštním člověkem, který tvrdí, že našel velice cenné „zadní vrátka“ do důležitých komunikací. Nick, stále pohřešovaný, je násilně vyslýchán maskovaným mužem. Charlie konečně podnikne zoufalá a nebezpečná opatření, aby si vzpomněla na události okolo útoku na konvoj.

cz sk
22.12.2014
4 580 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama