State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E07: Bellorophon

S01E07: Bellorophon

Objeví se šedesát pět fotek národních památek, všechny se symbolem är rissãlah. Mezitím se vysokoškolský student, který tvrdí, že je är rissãlah operativec dostane do Bílého domu. Tým ze sedmého patra stále pracuje na pronásledování Al Moosariho a snaží se odhalit identitu záhadných obrázků. Charlie, která je v Jemenu, se zoufale snaží navázat kontakt se svým spojencem a zároveň se vyhnout jemenské tajné policii. Maskovaný únosce nechá Nicka jít, ale jen aby ho zvedl k jeho další misi. Zpátky v Langley Lucas převezme vedení nad výslechem potencionálního a velmi kontroverzního člena är rissãlah. Ve stejnou dobu prezidentka Paytonová musí učinit těžké rozhodnutí mezí získáním velmi potřebného vítězství nebo zadržením, aby získala její dlouhotrvající cíl, Sheikha Hakama.

cz sk
5.1.2015
3 600 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama