State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E09: Cry Havoc

S01E09: Cry Havoc

Charlie s týmem se snaží dokázat, že Stacy Dover, dívka ze sesterstva je ve skutečnosti aktivní členkou americké teroristické sítě Ar Rissalah. Uprostřed vysoce důležitého vyšetřování, je Charlie nucena čelit skutečnosti, že jeden z jejích blízkých spojenců ji možná zradil. Operace Bellerophon je v plném proudu, když se Nick Vera dostane o krok blíže k Fatahovi. Charliiny snahy zničit Ar Rissalah síť možná nebudou stačit na to, aby ochránila svoji vlast před útokem.

cz sk
19.1.2015
4 490 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama