State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E10: The War at Home

S01E10: The War at Home

Charlie a tým se snaží najít sedmou chybějící bombu Ar Rissalah dříve než ostatní členové této teroristické sítě zaútočí na jejich zemi. Během jejich úsilí musí Charlie požádat jejich bývalého protivníka, profesora Ahmada Ahmadiho o pomoc. Jak narůstá strach a podezřívání, prezidentka Paytonová je pod palbou kvůli jejím blízkým vztahům k CIA a čelí nové politické hrozbě v podobě senátora Burkeho. Mezitím je vážně ohrožena, když se Nick a Omar Fatah setkají na Filipínách.

cz sk
26.1.2015
4 410 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama