State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

S01E12: Here and Now

S01E12: Here and Now

Nick má konečně Sheikha Hakama na dohled a Charlie s prezidentkou musí rozhodnout, jakou oběť podstoupit a kam až zajít, aby konečně dopadli nejhledanějšího teroristu na světě. Charlie s týmem a Nickem společně pracují na plánu, jak zabít Fataha a Hakama. Ale když se jim do cesty postaví nečekaná překážka, Charlie se ocitne v rozporu s prezidentkou ohledně toho, jaký krok bude následovat. Prezidentka Paytonová mezitím na každoroční Korespodentské večeři v Bílém domě zápasí s tím, jak i nadále utajit přísně tajnou misi. Ale senátor Burke má jiné plány, když zveřejní přísně tajnou informaci, která by mohla ohrozit celou misi. Charlie udržuje s Nickem i nadále vztah a my se dozvíme více o jejich romantické minulosti. Kurt zjišťuje, že možná s Victorem Gantrym a Krieg společností zašel příliš daleko.

cz sk
9.2.2015
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elli

už se těším na další díl, finále tohoto je hodně zajímavé .)

11.2.2015 | 19:09:53
Mammon52852

:-O

11.2.2015 | 11:11:31

Filtr seriálů
Reklama