State of Affairs (Ve službách CIA)
76/100 - 16×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), David Harbour (David Patrick), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning), Tommy Savas (Dashiell Greer), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Sheila Vand (Maureen James), Alfre Woodard (Constance Payton), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton)


Rozhovor s Katherine Heigl

Rozhovor s Katherine Heigl

Katherine se po delší době vrátila na televizní obrazovky. Jak si to užívá, různé postřehy z natáčení a něco o blížících se Vánocích se dozvíte ve videu. Jako bonus se objevil krátký spoiler ohledně záhadného člověka, který Charlie v seriálu píše SMS.


0 0
8.12.2014

Moderátor v rozhovoru poukazuje na to, že každý herec má jinou výslovnost slova „Fattah“ (známý terorista, který stojí za útokem na Charliina snoubence). Katherine vypráví, jak už při natáčení pilotní epizody, se domlouvali na správné výslovnosti a stejně to pokaždé někdo řekne trochu jinak.

Jakožto herečka a zároveň producentka si Katherine tuto roli velice užívá. Má ráda, když má nějaký hlas a může rozhodovat, jakým směrem se její postava bude ubírat. Ještě k tomu pracuje se svojí maminkou, která je rovněž producentkou a měla nápady již od začátku vývoje seriálu.


V poslední otázce, se dozvídáme, že Katherine dříve poslouchala vánoční písně už od Díkůvzdání (slaví se čtvrtý čtvrtek v listopadu), takže teď, když je jí 36, jich je přeposlouchaná a děti ji tím mučí.

SPOILER NA ZÍTŘEJŠÍ EPIZODU

V zítřejší epizodě se Charlie dostane blíž k odkrytí identity záhadného člověka, který jí stále píše, tím, že sníží okruh podezřelých na svůj tým. Ale musí se vypořádat ještě s něčím jiným. Někdo totiž odtajní informace ze zprávy o útoku na konvoj, při kterém Aaron zemřel.

  • Na trailer, fotky a popis zítřejší epizody se můžete podívat v profilu epizody.
Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!