Station 19 S02E11: Baby Boom

S02E11: Baby Boom

S02E11: Baby Boom

Přímo do stanice 19 narazí karavan a tým čeká závod s časem, aby zachránili ženu, jejíž život je v ohrožení. Po nehodě je navíc narušena statika budovy a hrozí další problémy. V chaotické situaci se hasiči zároveň musí postarat o nemluvně, které jeho matka na stanici odložila.

cz sk
28.3.2019
5 440 000
43 minut

Scénář: Molly Green, James Leffler
Režie: Marcus Stokes

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

No musim rict ze chlapci a miminko na me fakt pusobili… Aach. Teda Sullivan s mrnousem byl pecka. Maya a Gibson se rysuji vic a vic. Ale co to sakra bylo mezi Vic a Ripleym? To jsem od nej necekala. Uplne se desim pristiho dilu… Vic se neco stane… aaach. Shondaland hmm…

redaktor
30.3.2019 | 23:56:09
KevSpa

Naprosto úžasná epizoda. Ale ta hádka mezi Ripleym a Vic mi láme srdce. U nich bych si tahle typická shondalandovská vztahová dramata odpustila.

webmaster, korektor
29.3.2019 | 15:12:06

Stav překladu

Epizoda S02E17: Into The Wildfire

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: METCON, TBS, ION10, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Reklama

Třetí série

Třetí řada nás čeká na jaře

Třetí řada nás čeká na jaře

Stanice ABC nedávno zveřejnila seznam svých podzimních premiér. Pro fanoušky Station 19 to nebyl šťastný den, jelikož název seriálu se na seznamu neobjevil. Stránky Digital Spy nyní přinesly nové informace.

Grey's Anatomy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás