Station 19 S03E05: Into the Woods

S03E05: Into the Woods

S03E05: Into the Woods

Maya neslaví jako kapitánka u týmu moc velký úspěch, a tak se na radu Pruitta rozhodne vzít všechny kempovat. Už tak napjatou atmosféru ještě umocní útok medvěda, který zaútočil na dvojici kempující nedaleko. Maya se zatím ve vzpomínkách vrací do svého mládí, kdy ji její přísný otec nutil podřídit vše tréninku.

cz sk
20.2.2020
6 270 000
43 minut

Scénář: Tyrone Finch
Režie: Andy Wolk

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BottleOfWater

Ale né. Proč zase Jack a Andy? To jsem teda naštvaná.

redaktor
22.2.2020 | 9:11:22
Laisobel

No ty vado. Tak jako ten konec budu rozdejchávat dlouho. Jinak jediné, co se mne upřímně dotklo byla Pruittova linka. Jinak se mi moc nelíbí, kterým směrem a jak se seriál ubírá… snad se ještě dočkám zlepšení.

redaktor
21.2.2020 | 21:24:52
KevSpa

Carino, zdrhej. Mayu fakt nechceš.

webmaster, korektor
21.2.2020 | 12:36:06

Station 19
81/100 - 17×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Jason George (Ben Warren), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Danielle Savre (Maya Bishop), Grey Damon (Jack Gibson), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Sterling Sulieman (Grant)

Stav překladu

Epizoda S03E10: Something About What Happens When We Talk

cz1%
Odhadované dokončení zítra 23:00

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: iNSiDiOUS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá série

Station 19 se dočká čtvrté série

Station 19 se dočká čtvrté série

Stanice ABC dnes dala zelenou další řadě Station 19. S hasiči se tak budeme vídat i v příští sezóně, stejně jako s lékaři z Grey Sloan. V případě Grey's Anatomy došlo k obnovení s předstihem už v minulé sezóně.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás