Station 19 S03E14: The Ghosts That Haunt Me

S03E14: The Ghosts That Haunt Me

S03E14: The Ghosts That Haunt Me

Andy se po smrti svého otce vrací do práce a Jackovi prozradí, že se vdala za Sullivana. Ben se rozhodne jednat a požaduje po Sullivanovi, aby se náčelníkovi přiznal, že kradl léky a je na nich závislý. Maya je překvapena nečekanou návštěvou své matky, která ji značně rozhodí.

cz sk
30.4.2020
5 580 000
43 minut

Scénář: Tyrone Finch
Režie: Pete Chatmon

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Takový slabší díl po těch posledních, ale skvělej rozjezd pro poslední dva díly řady a další řadu taky. Nakousli toho hodně. Sullivana bych teda kopla, jak se choval. Jen doufám, že to s Andy ustojí. Docela bych brala nějaké scény mezi nima, maj si hodně, co vyříkat.

redaktor
1.5.2020 | 22:02:05
KevSpa

To vážně tvůrci nemůžou nechat Andy a Sullivana aspoň chvíli na pokoji a šťastné. Očividně i pár dílů by pro ně bylo příliš.

webmaster, korektor
1.5.2020 | 6:27:01

Station 19
85/100 - 21×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Stav překladu

Epizoda S04E05: Out of Control

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @Valada06, @BottleOfWater, @Laisobel

Sedí na verze: SYNCOPY, PHOENiX, BAE, AMZN, ION10, GLHF

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá série

Station 19 se dočká čtvrté série

Station 19 se dočká čtvrté série

Stanice ABC dnes dala zelenou další řadě Station 19. S hasiči se tak budeme vídat i v příští sezóně, stejně jako s lékaři z Grey Sloan. V případě Grey's Anatomy došlo k obnovení s předstihem už v minulé sezóně.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás