Station 19 S03E15: Bad Guy

S03E15: Bad Guy

S03E15: Bad Guy

Ben, Jackson a Emmett jsou během výjezdu přepadeni a ocitají se v ohrožení života. Andy zjišťuje nečekané skutečnosti o svém otci a snaží se dopátrat pravdy, zatímco Maya stále odmítá přiznat, že její otec byl tyran. Vic s Travisem zatím zjišťují, že na oddělení dochází ke korupci.

cz sk
7.5.2020
5 570 000
42 minut

Scénář: Kiley Donovan
Režie: DeMane Davis

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Už bych se vážně ráda dočkala toho, že bude mít aspoň nějaký pár v seriálu na pár dílů klid od dramat.

webmaster, korektor
8.5.2020 | 19:33:22
Laisobel

Tak to byl pořádně vostrej díl. Nemůžu se dočkat finále a toho, co přijde. Doufám, že se dozvíme rozuzlení a ne, že to celé dnešní drama vyšumí do neznáma, jako v dřívějších dílech.

redaktor
8.5.2020 | 14:16:08

Station 19
85/100 - 21×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Stav překladu

Epizoda S04E05: Out of Control

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @Valada06, @BottleOfWater, @Laisobel

Sedí na verze: SYNCOPY, PHOENiX, BAE, AMZN, ION10, GLHF

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá série

Station 19 se dočká čtvrté série

Station 19 se dočká čtvrté série

Stanice ABC dnes dala zelenou další řadě Station 19. S hasiči se tak budeme vídat i v příští sezóně, stejně jako s lékaři z Grey Sloan. V případě Grey's Anatomy došlo k obnovení s předstihem už v minulé sezóně.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás