Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

S05E06: Little Girl Blue

S05E06: Little Girl Blue

Na stanici 19 se chystají oslavit Díkůvzdání i s rodinami, všichni se ale snaží vyrovnat s Deanovou smrtí. Miranda s Benem se starají o malou Pru, kterou si však chtějí vzít Millerovi rodiče. Vic se zatím zotavuje ze zranění, psychicky na tom ale není dobře.

cz sk
18.11.2021
4 850 000
45 minut

Scénář: Tyrone Finch, Meghann Plunkett
Režie: Diana C. Valentine

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

3.7.2023 | 12:51:45
valasek

Pru…♡

webmaster
8.12.2021 | 20:39:04
KevSpa

Jako já bych se fakt aspoň jeden díl ráda obešla bez kapesníků.

webmaster, korektor
24.11.2021 | 6:27:24

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Grey's Anatomy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama