Station 19 Jak to bude s návazností třetí řady na druhou?

Jak to bude s návazností třetí řady na druhou?

Jak to bude s návazností třetí řady na druhou?

Zatímco nová řada Grey's Anatomy již běží, Station 19 se dočkáme až na jaře 2020. Víme, že se příběhy obou seriálů budou více prolínat, proto nás zajímalo, jak to tvůrci plánují udělat. Krista Vernoff k tomu v rozhovoru něco málo prozradila.

5 0
10.11.2019

Od chvíle, kdy jsme se dozvěděli, že stanice ABC odkládá premiéru Station 19 až na jaro 2020, zatímco nová řada Grey's Anatomy běží již od září, jsme čekali na informaci, jak to tvůrci plánují udělat s vzájemnou návazností a kontinuitou obou seriálů. Krista Vernoff, showrunnerka obou seriálů, se k tomu vyjádřila pro server TV Line.

„Spojit Grey's Anatomy a Station 19 bylo jako vyřešit Rubikovu kostku skříženou s rychlou partií šachů. Vyžadovalo to měsíce plánování dvou týmů scenaristů. Řešení bylo nakonec jednoduché. Časově se budeme řídit podle Grey's Anatomy, a to v obou seriálech. Takže až na jaře bude premiéra třetí řady Station 19, s tím časovým rozdílem se vypořádáme pomocí flashbacků.“


Fanoušci se tedy budou muset spokojit s tím, že třetí řada nebude přímo navazovat na druhou. To důležité bychom se ale měli dozvědět formou flashbacků, stejně jako tomu bylo u vztahu Vic Hughesové a Lucase Ripleyho.

Než se dočkáme třetí řady, pokud vám oblíbené postavy chybí, minimálně Ben Warren a Vic Hughesová se během podzimu budou objevovat i v Grey's Ana­tomy. Nicméně Krista Vernoff potvrzuje slova Karey Burke z ABC o tom, že každý seriál stojí sám za sebe.

„Opravdová výzva byla, jak ukázat propojenější svět dvou seriálů, trochu zakomponovat jeden do druhého, a při tom každému zachovat vlastní integritu. Už jen proto, že v některých zemích se nevysílají hned za sebou. Nemůžete to napsat jako dvouhodinový film. Musíte uspokojit fanoušky, kteří sledují jen jeden seriál a pro ty, kteří sledují oba, přinést ještě více vzrušující zážitek. A zatím mám velmi dobrý pocit z toho, jak to děláme.“

Krista Vernoff k tomu pak dodává: „Když budete sledovat jen jeden seriál, budete spokojení. A když oba, získáte navíc informace nebo střípky z děje, které by vám unikly, kdybyste sledovali jen jeden.“

My jsme opravdu zvědaví, jak třetí řada Station 19 začne, a co všechno uvidíme ve slibovaných flashbacích, zvlášť po dramatickém konci té druhé.

Jak to vidíte vy? Je tohle dobrá cesta, jak se s větší propojeností obou seriálů vypořádat? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj: TV Line

Foto: ABC

Diskuze /1

j&t&t

ja súhlasím a už sa teším kedy sa naši hasiči vrátia na obrazovky :)

10.11.2019 | 19:05:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E17: Into The Wildfire

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: METCON, TBS, ION10, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Reklama

Třetí série

Třetí řada nás čeká na jaře

Třetí řada nás čeká na jaře

Stanice ABC nedávno zveřejnila seznam svých podzimních premiér. Pro fanoušky Station 19 to nebyl šťastný den, jelikož název seriálu se na seznamu neobjevil. Stránky Digital Spy nyní přinesly nové informace.

Reklama

Grey's Anatomy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás