Station 19 Třetí řada začne crossoverem s Grey's Anatomy

Třetí řada začne crossoverem s Grey's Anatomy

Třetí řada začne crossoverem s Grey's Anatomy

Station 19 se na televizní obrazovky vrátí už 23. ledna 2020, a to ve velkém stylu. Premiéra třetí řady se ponese v rámci velkého crossoveru se seriálem Grey's Anatomy, který minulý týden v podzimním finále skončil velkým cliffhangerem.

2 0
30.11.2019

Konečně jsme se dočkali konkrétního data, kdy se vrátí příběhy hasičů ze Seattlu. Zapište si do diáře datum 23. ledna 2020, respektive pro nás 24. ledna. Fanoušci seriálu Grey's Anatomy se s některými našimi hrdiny však mohli setkat už minulý týden, a to v poslední podzimní epizodě.

Během podzimu se v Grey's Anatomy objevilo několik postav, které známe ze Station 19. První z ních byla Vic Hughesová, jak už jsme psali. Další postavou byl Ben Warren, jemuž jeho žena Miranda sdělila nečekanou, ale radostnou novinu, když zjistila, že je těhotná.


V podzimním finále jsme pak viděli i Deana Millera, který předával doktorce Jo Wilsonové nalezené miminko. V souvislosti s tím se na scéně objevil i Jack Gibson, který s doktorkou Wilsonovou sdílí stejnou minulost, oba si prošli několika dětskými domovy a náhradními rodinami.

Mnozí fanoušci měli problém s tím, jak se vyvíjela postava Vic Hughesové. Ta začala chodit s doktorem Jacksonem Averym. K tomu se její představitelka vyjádřila v rozhovoru pro ET Online.

„Celému příběhu to dává úplně jinou dimenzi. Známe Maggie, Vic i Jacksona, ale toto je staví do takových situací, ve kterých je vidíme ve zcela novém světle.“ Sama Barrett Doss zpočátku nevěděla, co ji čeká a byla překvapená, když se dozvěděla, co si pro její postavu připravili. Možnost prozkoumat novou stránku Vic Hughesové však uvítala. Vic se v epizodě mihla, když se setkala s Jo Wilsonovou, která ji označila za Jacksonovu přítelkyni, což Vic trochu překvapilo.

Pro fanoušky Station 19 pak byla nejdůležitější scéna, kdy Miranda Baileyová vyšetřuje v nemocnici Grey Sloan Pruitta Herreru. Podle všeho se mu vrátila rakovina. Během vyšetření začala Miranda krvácet a jak se později ukázalo, potratila, což byla velká rána i pro Bena.

Celá epizoda končí cliffhangerem v baru, kde se sešli jak rezidenti, stážisté a lékaři z nemocnice Grey Sloan, tak právě Pruitt a Ben. Do okna baru z uliční úrovně vletělo auto. Premiéra třetí řady bude tedy navazovat na tuto událost.

Z předchozích rozhovorů víme, že Station 19 nebude přímo navazovat na finále druhé řady. K událostem v době mezi epizodou Into The Wildfire a prvním dílem třetí řady se vrátíme pomocí flashbacků. Showrunnerka Krista Vernoff pro Pop Culture prozradila něco málo o tom, co nás čeká v lednu, včetně jedné velké změny.

„Přišlo nám přirozené, aby premiéra Station 19 byla pokračováním nehody, kterou jsme viděli v Grey's Anatomy. V posledních dílech Grey's Anatomy většinou míváme nějakou katastrofu nebo cliffhanger, takže 23. ledna uvidíme, jak se s takovou událostí vypořádají ti, co jsou na místě jako první, v našem případě hasiči ze Station 19.“

Ačkoli má dojít k většímu propojení obou seriálů, Krista Vernoff potvrdila, že nepůjde o pravidelnou záležitost.

„Nechceme to dělat každý týden, nechceme vytvořit vzor, kterého bychom se drželi. Chceme, aby lidé nevěděli, co čekat. Přišli jsme na mnoho různých a opravdu vzrušujících způsobů, jak tyto dva seriály propojit.“

Velkou změnou, která od ledna přijde, je prohození vysílací doby Grey's Anatomy a Station 19. Zatímco doposud šlo v pořadí nejdříve Grey's Anatomy a pak Station 19, od ledna to bude obráceně. Za tuto změnu Krista Vernoff chválí stanici ABC. Prý si to tak od začátku představovala. Otevírá se tak možnost sledovat osudy pacientů, které hasiči přivezou do nemocnice z místa nehody.

„Od premiéry Station 19 jsme při psaní epizod přemýšleli o tom, že by bylo lepší, kdyby příběhy pacientů začínaly u hasičů a pokračovaly v nemocnici. Nemyslela jsem, že se to stane, ale byla jsem nadšená, když stanice ABC učinila toto rozhodnutí. Doslova jsem jásala, když mi to řekli. Je to vzrušující a otevírá nám to více možností pro vyprávění.“

Krista Vernoff nás také navnadila na to, jak bude vypadat Station 19 ve své třetí řadě.

„Na pohled to bude chaos a zmatek, emočně to bude ještě náročnější, než kdy bylo. Bylo pro mě úžasné se ponořit do světa hasičů. Je odlišný od světa chirurgů a bylo vzrušující se v této oblasti vzdělávat a mluvit s hrdiny, kteří běhají vstříc ohni.“

Dodává pak: „Pořád jsem měla pocit, že tenhle seriál potřebuje sladké i hořké momenty víc než kdy předtím, potřebuje být v každém směru odvážnější. Přátelství hlavních hrdinů budou v této řadě komplikovaná. Lidé nebudou tak zdvořilí a ani tak hodní. Budou soutěživější a špinavější, a to doslova i metaforicky.“

My v redakci se nemůžeme crossoveru s Grey's Anatomy dočkat. Co vy?

Zdroj: Pop Culture

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E17: Into The Wildfire

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: METCON, TBS, ION10, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Reklama

Třetí série

Třetí řada nás čeká na jaře

Třetí řada nás čeká na jaře

Stanice ABC nedávno zveřejnila seznam svých podzimních premiér. Pro fanoušky Station 19 to nebyl šťastný den, jelikož název seriálu se na seznamu neobjevil. Stránky Digital Spy nyní přinesly nové informace.

Reklama

Grey's Anatomy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás