Station 19 Popis

Station 19

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

Popis

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičku Andy, jež pracuje spolu se svým otcem pracuje v hasičském sboru v Seattlu na stanici 19. Spolu se svým kolegou Jackem, který je zároveň jejím utajeným přítelem, soutěží o místo kapitána poté, co její otec a zároveň šéf stanice vážně onemocní. Nebude to jednoduché ani pro jednoho z nich, do hry vstupují dramata jak pracovní, tak i osobní.

Stanice 19 je jedna velká rodina, hasiči se mezi sebou špičkují, pomáhají si, ale zároveň na sebe spoléhají, takže když je tato důvěra narušena, vztahy se bortí. Ale každé menší či větší drama spolu většinou dokáží vyřešit, a to nejen díky nadhledu, který na stanici přináší nováček Ben, jenž býval chirurgem-rezidentem v blízké nemocnici Grey Sloan Memorial. Do té se s hasiči občas podíváme, a to nejen proto že v ní šéfuje Benova manželka Miranda, která léčí otce Andy, ale i s různými obětmi požárů, které hasičský sbor ze stanice 19 přiváží.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

První řada byl takovej rozjezd, druhá už byla sakra jízda a teď jen čekám, co se vyklube po změně showrunnerky v té třetí. Ale hned vedle Grey's Anatomy si to nenechám ujít, ty emoce a lidský příběhy jsou super.

redaktor
16.2.2020 | 14:22:11
sushes

Slabota a neskutočná. Toto je môj osobný názor ale celý tento seriál mi príde ako lacná kópia Chicago Fire. V porovnaní CR mi to príde slabé málo epizód, síleny humor, a najmä jednoduchý a sprostý príbeh (napr.:vodný granát). V určitých okamžikoch som si hovoril ,,Jej super" a o pár minút ,,Aha".

12.7.2018 | 21:04:50
KevSpa

Po trochu vlažnějším začátku se to skvěle rozjelo. Podobný feeling jako u Grey's Anatomy je hodně znát a myslím, že v budoucnu se máme ještě nač těšit. První řada byla spíše taková seznamovací, aby nám postavy přirostly více k srdci. A doufám, že dostane víc prostoru náčelník Ripley.

webmaster, korektor
21.5.2018 | 22:31:24
Me2idek

po 2. dílech hodnotím velice pozitivně, o dost lepší než 9–1–1

27.3.2018 | 21:51:42

Stav překladu

Epizoda S05E03: Too Darn Hot

cz1%
Odhadované dokončení zítra 20:00

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @BottleOfWater

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás