Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Station 19

Popis

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičku Andy, jež pracuje spolu se svým otcem pracuje v hasičském sboru v Seattlu na stanici 19. Spolu se svým kolegou Jackem, který je zároveň jejím utajeným přítelem, soutěží o místo kapitána poté, co její otec a zároveň šéf stanice vážně onemocní. Nebude to jednoduché ani pro jednoho z nich, do hry vstupují dramata jak pracovní, tak i osobní.

Stanice 19 je jedna velká rodina, hasiči se mezi sebou špičkují, pomáhají si, ale zároveň na sebe spoléhají, takže když je tato důvěra narušena, vztahy se bortí. Ale každé menší či větší drama spolu většinou dokáží vyřešit, a to nejen díky nadhledu, který na stanici přináší nováček Ben, jenž býval chirurgem-rezidentem v blízké nemocnici Grey Sloan Memorial. Do té se s hasiči občas podíváme, a to nejen proto že v ní šéfuje Benova manželka Miranda, která léčí otce Andy, ale i s různými obětmi požárů, které hasičský sbor ze stanice 19 přiváží.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brookie

Tenhle serial mi kompletne zmenil vnimani hasicskeho sveta. Kazdopadne je to muj absolutne nejoblibenejsi serial a popravde ja sama nikdy neverila ze me muze neco o hasicich vubec bavit

8.5.2022 | 10:14:16
Laisobel

První řada byl takovej rozjezd, druhá už byla sakra jízda a teď jen čekám, co se vyklube po změně showrunnerky v té třetí. Ale hned vedle Grey's Anatomy si to nenechám ujít, ty emoce a lidský příběhy jsou super.

redaktor
16.2.2020 | 14:22:11
sushes

Slabota a neskutočná. Toto je môj osobný názor ale celý tento seriál mi príde ako lacná kópia Chicago Fire. V porovnaní CR mi to príde slabé málo epizód, síleny humor, a najmä jednoduchý a sprostý príbeh (napr.:vodný granát). V určitých okamžikoch som si hovoril ,,Jej super" a o pár minút ,,Aha".

12.7.2018 | 21:04:50
KevSpa

Po trochu vlažnějším začátku se to skvěle rozjelo. Podobný feeling jako u Grey's Anatomy je hodně znát a myslím, že v budoucnu se máme ještě nač těšit. První řada byla spíše taková seznamovací, aby nám postavy přirostly více k srdci. A doufám, že dostane víc prostoru náčelník Ripley.

webmaster, korektor
21.5.2018 | 22:31:24
Me2idek

po 2. dílech hodnotím velice pozitivně, o dost lepší než 9–1–1

27.3.2018 | 21:51:42

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Grey's Anatomy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama