Station 19 Robert Sullivan

Robert Sullivan

Robert Sullivan

Robert je novým kapitánem stanice 19.

Sezóny 1
2018 -

Robert Sullivan se stal už v první epizodě druhé série novým kapitánem stanice 19. Než přišel na stanici 19, byl kapitánem na stanici v Montaně a předtím byl instruktorem na akademii v Seattlu. Nenarodil se přímo v Seattlu, ale prožil tam většinu svého mládí. Mluví plynně španělsky, o čem se mohla přesvědčit právě Andy.

Robert byl šťastně ženatý do té doby, než jeho manželka Claire zemřela. Claire byla součástí nehody, ke které spolu s tehdejším parťákem Ripleym přijeli, ale přes všechno jejich úsilí se ji nepodařil zachránit. Od té chvíle se naprosto změnil v jiného člověka. S Ripleym se znali už od té doby, co byl hasičem a byli nejlepší kamarádi, než došlo k osudné smrti jeho manželky, za kterou ho Robert vinil.


Na stanici 19 si už od začátku moc přátel nezískal a ke členům hasičského sboru se choval velmi chladně. Jakmile byl jmenován kapitánem, okamžitě oznámil Maye, že očekává, že si podá žádost na poručíka a tím jí nasadil brouka do hlavy. Maya vše zvážila a žádost skutečně podala.

Boris Kodjoe jako Robert Sullivan. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E17: Into The Wildfire

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: METCON, TBS, ION10, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Reklama

Třetí série

Třetí řada nás čeká na jaře

Třetí řada nás čeká na jaře

Stanice ABC nedávno zveřejnila seznam svých podzimních premiér. Pro fanoušky Station 19 to nebyl šťastný den, jelikož název seriálu se na seznamu neobjevil. Stránky Digital Spy nyní přinesly nové informace.

Grey's Anatomy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás