Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Robert Sullivan

Robert Sullivan

Robert je novým kapitánem stanice 19.

Sezóny 2
2018 -

Robert Sullivan se stal už v první epizodě druhé série novým kapitánem stanice 19. Než přišel na stanici 19, byl kapitánem na stanici v Montaně a předtím byl instruktorem na akademii v Seattlu. Nenarodil se přímo v Seattlu, ale prožil tam většinu svého mládí. Mluví plynně španělsky, o čem se mohla přesvědčit právě Andy.

Robert byl šťastně ženatý do té doby, než jeho manželka Claire zemřela. Claire byla součástí nehody, ke které spolu s tehdejším parťákem Ripleym přijeli, ale přes všechno jejich úsilí se ji nepodařil zachránit. Od té chvíle se naprosto změnil v jiného člověka. S Ripleym se znali už od té doby, co byl hasičem a byli nejlepší kamarádi, než došlo k osudné smrti jeho manželky, za kterou ho Robert vinil.

Na stanici 19 si už od začátku moc přátel nezískal a ke členům hasičského sboru se choval velmi chladně. Jakmile byl jmenován kapitánem, okamžitě oznámil Maye, že očekává, že si podá žádost na poručíka a tím jí nasadil brouka do hlavy. Maya vše zvážila a žádost skutečně podala.

Boris Kodjoe jako Robert Sullivan. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Grey's Anatomy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama