Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 84×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)


Jean-Luc Rieupeyroux

Jean-Luc Rieupeyroux

Slavný kadeřník pocházející z Francie.

Sezóny 1
1997 - 1997

Jean-Luc Rieupeyroux je Carolin dávný přítel, který ji navštívil, aby jí nabídl obchodní partnerství. Kromě toho ji však vyhledal i z toho důvodu, že se nedávno rozvedl se svou manželkou. Frankovi se zpočátku nelíbil, ale nakonec se s ním spřátelil.

(Jean-Luc Rieupeyroux byl prostě nezapomenutelný. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

byla sním sranda, a jak pořád opakoval výslovnost...­.. :)

11.5.2020 | 17:04:30

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama