Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 84×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)


Řezník / Moose

Řezník / Moose

Svalnatý muž s nepříliš chytrou hlavou.

Sezóny 3
1993 - 1998

Cody představil své rodině spoustu podivných přátel, přičemž mezi ně patří i něžný motorkář Řezník. Herec, který si ho zahrál, se v seriálu objevil ještě později jako Frankův spolupracovník a kamarád Moose. Může jít o stejnou postavu, ale ani nemusí, nicméně herec se tu díky tomu zdržel o něco déle.

(Na toto duo člověk jen tak nezapomene. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

dobře zahráno, a má i luxusní chvilku ve filmu s JCVD :)

11.5.2020 | 17:05:35

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama