Steven Universe
100/100 - 1×

Steven Universe

Mladý Steven je nejmladším členem Krystalů, skupiny mimozemšťanů, kteří ochraňují svět před nebezpečím. Po své matce zdědil mocný kámen, nyní je úkolem zbytku Krystalů Stevena naučit, jak své magické schopnosti pocházející z kamene ovládat.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Cartoon Network | 11 minut
hrají
Zach Callison (Steven Universe)
redaktoři
FacelessCZ


První dvě minuty nových epizod

První dvě minuty nových epizod

Jak už je zvykem, pár dní před premiérou zase unikly části epizod nadcházející stevenbomby. Sledujte na vlastní nebezpečí!


0 0
28.5.2017

První část stevenbomby již svou premiéru sice měla na aplikaci Cartoon Network, ale ukázek zbylých epizod jsme se dočkali až teď. Na co se máme těšit a čeho se máme bát?

Steven Universe: The Trial

V této ukázce jsme se dozvěděli, že nový drahokam ve skutečnosti není Měsíční kámen, nýbrž Zirkon. Zirkon má za úkol Stevena, o kterém si Diamanty myslí, že je svá matka, obhájit, Steven však na tak úplně spolupracuje.


Steven Universe: Off Colors

Steven se spolu s Larsem snaží uniknout Diamantám.

Steven Universe: Lars' Head

Poté, co Lars zachrání Stevena, tři fúze a jeden drahokam, který vypadá jako Červená safír, umírá. Steven ho však přivádí zpět k životu, má to jen jedinou chybu, Lars je růžový. Poté se fúze vydávají zablokovat vstup, aby je nenašli nepřátelští roboti a podle všeho vadná Červená safír předpovídá minulost.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!