Still Star-Crossed
76/100 - 5×

Still Star-Crossed

Seriál Still Star-Crossed je zasazen do doby, kdy skončil příběh Romea a Julie. Představí nám příběh, ve kterém Kapuleti a Montekové svádí další boje plné intrik.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Lashana Lynch (Rosaline Kapuletová), Wade Briggs (Benvolio Montek), Sterling Sulieman (Escalus), Zuleikha Robinson (Giuliana Kapuletová), Anthony Head (Silvestro Kapulet), Grant Bowler (Damiano Montek), Torrance Coombs (Paris), Dan Hildebrand (Lawrence), Medalion Rahimi (Isabella), Gregg Chillin (Mercutio)


ABC ukončilo další milostnou tragédii

ABC ukončilo další milostnou tragédii

Finále seriálu o rodinách Kapuletů a Monteků se odvysílalo před pár dny. Příběh založený na knize spisovatelky Melindy Taub má tragický konec, nedočká se pokračování.

3 0
1.8.2017

Příběh spisovatelky Melindy Taub začíná smrtí Romea a Julie a dále vypráví události z italské Verony. Producentky Shonda Rhimes a Betsy Beers směřovaly první řadu k nelítostné popravě posledního dědice rodu Monteků, který byl křivě obviněn z vraždy. Milostná tragédie z pera Williama Shakespeara tak díky seriálu pokračovala v podobném duchu (i když Shakespeare psal v závěru své knihy o smíření rodů). Nesváry mezi rody Kapuletů a Monteků přetrvaly a sílily.

Bohužel se v duchu tragédie nesla i sledovanost seriálu. V červnu bylo oznámeno, že se 2. série nedočkáme, ale odvysílá se alespoň celá 1. série. Podle kritiků chyběl příběhu působivější děj a až příliš se v něm spoléhalo na romantickou zápletku a kostýmní ztvárnění. Minisérii nelze považovat za ukončenou, neboť skončila nešťastně s otevřeným koncem. Fanouškům tak nezbývá, než si zvolit vítěznou stranu a konec si bohužel domyslet.


Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama