Still Star-Crossed
85/100 - 4×

Still Star-Crossed

Seriál Still Star-Crossed je zasazen do doby, kdy skončil příběh Romea a Julie. Představí nám příběh, ve kterém Kapuleti a Montekové svádí další boje plné intrik.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
hrají
Lashana Lynch (Rosaline Kapuletová), Medalion Rahimi (Isabella), Dan Hildebrand (Lawrence), Torrance Coombs (Paris), Grant Bowler (Damiano Montek), Anthony Head (Silvestro Kapulet), Zuleikha Robinson (Giuliana Kapuletová), Sterling Sulieman (Escalus), Wade Briggs (Benvolio Montek), Gregg Chillin (Mercutio)


Na pilotní díl jsme čekali skoro dva roky

Na pilotní díl jsme čekali skoro dva roky

Dnes byl odvysílán pilotní díl Still Star Crossed. Budeme-li počítat od samotného záměru vytvořit seriál na motivy knihy od spisovatelky Melindy Taub, pak to jsou téměř dva roky co na něj čekáme.


1 0
30.5.2017

Že se plánuje nový seriál pro stanici ABC od scénáristky Heather Mitchellové (Grey's Anatomy, Scandal), jsme se dozvěděli již v říjnu 2015. Nové drama mělo navazovat na nejznámější shakespearovský příběh o Romeovi a Julii. Originální příběh sepsala ve stejnojmenné knize spisovatelka Melinda Taub. Na rozdíl od původního příběhu, ten knižní nepokračuje smířením rodů, ale dalším nenávistným zápolením.

Seriál vznikl v produkci společností ShondaLand, ABC Studio a The MrG Production Company. Televizní stanice ABC si pilotní díl objednala v lednu 2016. V březnu 2016 byli postupně obsazováni protagonisté a v průběhu dubna a května 2016 se již natáčelo v severozápadním Španělsku. 12. května 2016 byla objednána celá série.


Seriál je v současnosti minisérií se sedmi epizodami. Podle úspěchu u diváků se dozvíme, jaký ho bude čekat osud dál.

(Hlavní hrdinové Still Star Crossed. Foto: ABC)

Diskuze /4

uisaL

Ahojky :) prosím sím, budete tuto minisérii překládat? Děkuji za info :) ;)

#2 HermiJ
31.5.2017 | 16:56:52
HermiJ

#1 uisaL: Zatím to vypadá, že ne, ale pevně doufám, že se českých titulků dočkáme.

#3 uisaL
webmaster
31.5.2017 | 22:00:41
uisaL

#2 HermiJ: dobře díky za info :) budu držet palce a doufat, že se objeví dobrák se srdcem ze zlata :) ;)

31.5.2017 | 22:35:12
ImogenH

Je to hezky videt po dlouhe dobe Bashe z The Reign a Ruperta Gilese z Buffy, nicmene mi delaji problem dve veci: 1) naspeedovana kamera (jak ukazuji prechod zaberu z leteckeho pohledu na Veronu ihned do urciteho mista ve meste) a 2) cernossti herci, zejm. predstavitelka Rosaline (osobne proti cernochum nic nemam, miluju vsechny cernosske herce vsech Shondinych serialu, ale tady mi to vadi, tzn. bud to beru z pohledu klasickych ztvarneni Romea a Julie nebo se to uz s tou multi-etnicitou trochu prehani). Oba problemy jsou ale moji zalezitosti a bud si zvyknu anebo se nebudu dal divat.

1.6.2017 | 22:34:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!