Stitchers
88/100 - 76×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
hrají
Allison Scagliotti (Camille Engelson)


Co skrývá Maggie Baptiste?

Co skrývá Maggie Baptiste?

Detektiv Fisher zvolil silná slova na účet nekorunované koordinátorky programu, Maggie. „Myslím, že byste mohla být ďábel sám,“ řekl Fisher. „Ne, to nejsem, ale obdivuji jeho organizační schopnosti.“ Maggie Baptiste je jistě žena mnoha tajemství, může jí však Kirsten důvěřovat?


4 0
14.7.2015

V pilotním díle se dovídáme, že Maggie spolupracovala s rodiči hlavní hrdinky, Kirsten, na vytvoření samotného Stitchers programu. Maggie jí byla ochotna přislíbit, že se může „napojit“ na vzpomínky jejího opatrovníka, Eda, aby objasnila jeho smrt, nechtěla totiž věřit tomu, že Ed spáchal sebevraždu. Maggie však nečekaně změní názor, pošle totiž Kirsten řešit případ drogového dealera. Samozřejmě po vyšetření zmíněného případu je příliš pozdě na Edovy vzpomínky, což se nejspíš Maggie, takříkajíc, hodí do karet.

(Maggie Baptiste; zdroj: ABC Family)


Kirsten to pochopitelně moc nepotěšilo, řekla tedy Maggie, že je nanejvýš jasné, že před ní skrývá nějaká tajemství, ať už o rodičích, či jejím raném dětství. Maggie ji však ujistila, že jí věnuje všechny Edovy pozůstalosti, aby mohla konečně objasnit jeho smrt. Stále se však zdá, že koordinátorka cosi skrývá.

Vždyť to byla právě ona, kdo najal Kirsteninu spolubydlící, Camille, aby ji špehovala a posléze také navedla k Stitchers týmu. Což zahrnovalo například Kirstenino vyhození z univerzity, samozřejmě pod záštitou programu.

Je Maggie jen další „loutkou“ v rukách vládních agentur, která se snaží udržet program v chodu, nebo skrývá něco víc? Mohla by být klidně dvojitým agentem, který se snaží využít program ke svým účelům, zkrátka a dobře, nevíme nic jistě. Shodneme se však na tom, že je to jistě žena mnoha tajemství.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama