Stitchers
88/100 - 76×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
hrají
Allison Scagliotti (Camille Engelson)


Poznejte hlavní postavy nového seriálu Stitchers

Poznejte hlavní postavy nového seriálu Stitchers

Pilotní díl seriálu Stitchers od ABC family nás čeká už zítra, proto si pojďme v následujícím článku přiblížit hlavní postavy.


3 0
2.6.2015

Kirsten Clark

Hlavní dějová linie se bude točit kolem Kirsten Clark – mladé ženy, kterou naverbuje tajná vládní agentura do svého neméně tajného projektu, jehož úkolem je „napíchnout“ svoje agenty do vzpomínek nedávno zavražděných osob, které by měly pomoci dovést vraha dané oběti před soud, či objevit jiné informace.

Cameron Goodkin

Další, možná nejdůležitější složkou týmu, je Cameron – osobitý neurovědec obětující valnou část svého času právě zmíněnému „napichujícímu“ programu. Nejenže je jeho neoficiální IT hlavou, ale stará se také o jeho údržbu, realizaci a volný a nerušený průběh. Mimoto se také nepřímo zapojuje do výběru potencionálních „agentů“.


Detektiv Quincy Fisher

Nekonečně zvědavý a hladový po informacích, přesně těmito slovy bychom mohli označit další postavu seriálu, a to Quincyho Fishera, který pracuje jako detektiv pro LADP – policejní sbor v Los Angeles. Quincy touží po velkém případu, který by poslal ke dnu všechny ty známé zkorumpované zločince, kterými je společnost protkána.

Linus Ahluwalia

IT šprt a počítačový mág, pravá ruka Camerona – Linus. Je dalším významným členem týmu. Zabývá se bioelektrickým inženýrstvím a komunikačními technologiemi. Stojí za samotným vznikem projektu a podobně jako Cameron, i on pomáhá vybírat potencionální agenty.

Maggie Baptiste

Rázná agentka CIA Maggie doplňuje náš seznam hlavních postav. Bez obav můžeme říct, že právě ona bude tou oficiální hlavou celého projektu, to je ovšem tak to jediné, co o ní určitě víme. Nebude ale trvat dlouho a napravíme to, vždyť Stitchers je prakticky za dveřmi.

zdroj: hiddenremote.com

Diskuze /2

dagsoftware

tak Stitchers je už pár dní von

#2 zlatodeni
2.6.2015 | 22:45:27
zlatodeni

#1 dagsoftware: Víme, titulky už jsou v přípravě.

webmaster
3.6.2015 | 7:14:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama