Stitchers
89/100 - 83×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Salli Richardson-Whitfield (Maggie Baptiste), Allison Scagliotti (Camille Engelson),

Titulky k epizodě Connections

Titulky k epizodě Connections

České titulky k třetímu dílu první série jsou hotové, naleznete je v profilu třetí epizody. Připravili je pro vás @sara5656 a @moosie . Po zhlédnutí můžete epizodu ohodnotit a také o ní diskutovat.

4 0
19.6.2015

Diskuze /2

vitakappa

Prosím, jenom poznámku k titulkům z mého oboru: ten zesilovač je elektronkový, High end se nepřekládá a označuje technicky dokonalé přístroje, přičemž důraz je na bezchybnou kvalitu zvuku, nemusí být luxusní ve smyslu vybavení apod. A vinyl jsou LP desky, takové velké černé placky co byly před CD. Electrical engineering je elektrotechnika. 16 separate tubes – má to 16 elektronek, které musí být umístěné do správných patic (na správné pozice). ST-70 tube systems – ST-70 elektronkový systém. Engineering je technické zabezpečení, ale to jsem psal už minule, no vždyť se nad tím zamyslete, existuje něco jako inženýrství? Level glutamátu – úroveň glutamátu.

#2 zlatodeni
21.6.2015 | 21:58:19
zlatodeni

#1 vitakappa: dekujeme za připomínky, předám překladatelce.

22.6.2015 | 15:43:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama