Stitchers
88/100 - 76×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
hrají
Allison Scagliotti (Camille Engelson)

Titulky k první epizodě jsou hotové!

Titulky k první epizodě jsou hotové!

České titulky k epizodě S01E01 Pilot byly dokončeny. Ke stažení je naleznete v profilu epizody. Titulky pro vás připravily @sara5656 a @zlatodeni . Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a diskutovat o ní. Příjemnou zábavu.

Nenechte si ujít žádné novinky, sledujte nás na facebooku.

6 0
3.6.2015

Diskuze /5

Kaelee

Děkujeme, ručku líbáme :)

3.6.2015 | 22:53:02
vitakappa

Ehm, jenom pár postřehů k titulkům: „Aye-aye mon capitaine“ je námořnický výraz, něco jak „Ano pane“, vyjadřuje to souhlas s provedením rozkazu. A Engineering je technika, tedy v tomto díle je to technické zabezpečení. To je ale častá chyba, že se Engineer překládá jako inženýr, je to technik. Tak jenom pro upřesnění. Joa ještě mne napadlo, to „mon capitaine“, to používal Q ze StarTrek The Next Generation, čili pokud je to narážka na StarTrek, což bych i očekával, tak by to spíše mohlo znamenat něco jako „Polib mi…“, tedy spíše ironický souhlas, než potvrzení souhlasu. Joa ještě to „I heart Linus“ je „Miluji Linuse“. „paměť začíná kolapsovat“ – „paměť začíná selhávat“.

4.6.2015 | 20:53:02
Moosie

Děkuji za postřehy…nicméně I heart Linus nám je naprosto jasné, přeloženo doslovně je to úmyslně.

redaktor
5.6.2015 | 7:20:17
Crashiceq

Pro ty, co epizodu jiz videli, stoji to za to? Trailer mi pripadal nemastnej-neslanej. Tezko se mi v tom hledalo neco, co by me donutilo se mrknout aspon na prvni epizodu. Diky za nazory.

#5 zlatodeni
6.6.2015 | 19:56:52
zlatodeni

#4 Crashiceq: Trailer na mě působil podobně, ale myslím, že pilot můžeš klidně zkusit. Osobně jsem si oblíbila Kirsten a její „lehký“ přístup ke všemu, její poruše vnímání okolí. Jsem taky fanda například Doctora Who a Cameron, jedna z dalších postav, je takový správný nerd, občas sice působí jakoby mimo, ale má celkem vtipné hlášky. Je to dost podobné jiným seriálům s podobnou tématikou, ale svým způsobem stále originální.

webmaster
8.6.2015 | 19:33:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama