Stonemouth
80/100 - 1×

Stonemouth

Stewart Gilmour se vrací do přístavního města na sever od Aberdeenu jménem Stonemouth. Zpět ho přivádí žalostná událost: pohřeb jeho nejlepšího přítele, který nejspíš spáchal sebevraždu. Teď je to navíc už dva roky, co z města utekl do Londýna po sexuálním skandálu na svatbě. Ale za ty dva roky se toho moc nezměnilo. Stonemouth stále ovládají dva znepřátelené gangy Murstonů a MacAvettů a i Gilmour k jednomu z nich kdysi patřil. A tomu se nedá jen tak uniknout. Navíc když chce zjistit, co se jeho příteli opravdu stalo. Dvoudílná minisérie vychází z knižní předlohy Iaina Bankse.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One Scotland | 60 minut


Po dvou letech se Stewart vrací domů. Na pohřeb a mezi válku dvou gangů

Po dvou letech se Stewart vrací domů. Na pohřeb a mezi válku dvou gangů

Nová britská dvoudílná minisérie nás zavede do přístavního města Stonemouth, kam se kvůli tragické události vrací jeho dřívější obyvatel Stewart Gilmour. Čeká ho střet s následky jeho sexuálního skandálu i s místními ostrými hochy.


2 0
8.6.2015

Stewart Gilmour se vrací do přístavního města na sever od Aberdeenu jménem Stonemouth. Zpět ho přivádí žalostná událost: pohřeb jeho nejlepšího přítele, který nejspíš spáchal sebevraždu. Teď je to navíc už dva roky, co z města utekl do Londýna po sexuálním skandálu na svatbě. Ale za ty dva roky se toho moc nezměnilo. Stonemouth stále ovládají dva znepřátelené gangy Murstonů a MacAvettů a i Gilmour k jednomu z nich kdysi patřil. A tomu se nedá jen tak uniknout. Navíc když chce zjistit, co se jeho příteli opravdu stalo.

V hlavních rolích hrají Christian Cooke (Witches of East End, Magic City), Peter Mullan (Top of the Lake, Olive Kitteridge), Sharon Small (Law & Order: UK), Gary Lewis (Outlander) a další.


Dvoudílná minisérie vychází ze stejnojmenné knižní předlohy Iaina Bankse, kterou autor vydal v roce 2012. Televizního zpracování se ujal scenárista David Kane (Shetland, Taggart) a režisér Charles Martin (Skins). První díl odvysílá BBC One Scotland v pondělí 8. června, zbytek Velké Británie ho uvidí až ve čtvrtek 11. června na BBC Two.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!