Zdroj: FOX
Seriál The Following s námi strávil krásné tři roky. Za tu dobu jsme se dočkali několika dobrých momentů a několika špatných momentů, které se v seriálu objevily. Pojďme se proto podívat, jak si celý seriál vedl v rámci sledovanosti na stanici FOX.
Seriál The Following na stanici FOX nesklidil příliš mnoho ovací. Jeho sledovanost byla z počátku dobrá, avšak na konci celého seriálu značně strádala.
Celkově byla první série série nejsledovanější řadou celého seriálu. V průměrů získala celých 7,96 miliónu diváků na jednu epizodu. Za první řadou stojí druhá série, která si v průměru získala 5,19 miliónu diváků na epizodu, a třetí série, která měla nejmenší průměr a to 3,45 miliónu diváků.
Paradoxně nejsledovanější epizodou celého seriálu není díl z první řady, ale z druhé. Stala se jí epizoda Resurrection, která nasbírala úctyhodných 11,18 miliónu diváků. Nejméně sledovanou epizodou se stal sedmý díl ze třetí řady, The Hunt, na který se dívalo pouhých 2,95 miliónu diváků.

Zdroj: FOX
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2013 | Ukončeno
3 sezóny
| FOX
| 43 minut
Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.
Obsazení:Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)
(více)
Diskuze /3
garvon
Tak takovou sledovanost si tenhle serial nezaslouzil.
FenixNC
Oproti první řadě byl začátek druhé hodně zpomalený a ani mě to moc nebavilo, tím by se dal vysvětlit ten prudký pokles, nicméně třetí řada byla perfektní, škoda že to nešlo nahoru a neprodloužili to ještě, ikdyž „konec“ nebyl zase tak zlý jako u jiných zrušených seriálů
slunik;-))
Inu bylo to vcelku good… ;-)