Stranger Things Epizody - Sezóna 2

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Chapter One: Madmax

  S02E01: Chapter One: Madmax

  V Hawkinsu se připravují na Halloween, ale naše hlavní čtyřka má zcela jiné starosti. Někdo překonal v herně jejich rekord a brzy přijdou na to, že jde o jejich novou spolužačku Max. Jim Hopper zatím řeší případ shnilých dýní na poli, zatímco Will začíná mít děsivé vize světa Vzhůru nohama.

  27.10.2017
  48 minut
 • S02E02: Chapter Two: Trick or Treat, Freak

  S02E02: Chapter Two: Trick or Treat, Freak

  Willovy děsivé vize pokračují i během oslav Halloweenu, které se dobře nevyvinou ani pro Nancy. Mike je náladový a osamělý, stále doufá, že se Eleven vrátí. My se zatím dozvídáme, jak se Eleven dostala ze světa Vzhůru nohama, zatímco v současnosti se skrývá v chatě v lesích, kde se o ni stará Jim Hopper.

  27.10.2017
  56 minut
 • S02E03: Chapter Three: The Pollywog

  S02E03: Chapter Three: The Pollywog

  Dustin najde podivné stvoření připomínající pulce, které si odnese domů. Jeho nový domácí mazlíček však možná pochází ze světa Vzhůru nohama. Eleven už unavuje být neustále zavřená v chatě a rozhodne se i přes Jimova varování vyjít ven. Jim se zatím snaží zjistit, co se děje se shnilou úrodou ve městě. A Will dostává od Boba radu, aby se postavil svému strachu.

  27.10.2017
  51 minut
 • S02E04: Chapter Four: Will the Wise

  S02E04: Chapter Four: Will the Wise

  Willův stav se po poslední vizi zhoršuje a své matce zážitek popíše. Ta opět spojí síly s Jimem, aby přišli na to, co se s Willem děje. Jonathan s Nancy se zatím rozhodnou říct pravdu a Eleven po hádce s Hopperem najde krabici se složkami z laboratoře, což vede k nečekanému objevu.

  27.10.2017
  46 minut
 • S02E05: Chapter Five: Dig Dug

  S02E05: Chapter Five: Dig Dug

  Nancy s Jonathanem chtějí světu sdělit pravdu a najdou ideálního spojence, se kterým se podělí o informace. Eleven se rozhodne vyhledat svou matku, zatímco Jim se ocitne v ohrožení života. Je na Joyce a Bobovi, aby ho zachránili.

  27.10.2017
  58 minut
 • S02E06: Chapter Six: The Spy

  S02E06: Chapter Six: The Spy

  Willovo propojení se stínovým monstrem je stále silnější. Nikdo z laboratoře neví, jak Willovi pomoci a jak šířící se zlo zastavit. Dustin a Steve se zatím spojí, aby chytili Demogorgona. Na pomoc jim přijdou i Lucas s Max.

  27.10.2017
  52 minut
 • S02E07: Chapter Seven: The Lost Sister

  S02E07: Chapter Seven: The Lost Sister

  Eleven se po vizích své matky rozhodne najít další dívku, která má podobné schopnosti jako ona. Její pátrání ji zavede až do Chicaga, kde se připojí k partě vyvrhelů.

  27.10.2017
  46 minut
 • S02E08: Chapter Eight: The Mind Flayer

  S02E08: Chapter Eight: The Mind Flayer

  Laboratoř je v obležení a zbytek přeživších musí vymyslet způsob, jak se dostat pryč. Je na Bobovi, aby díky svým technickým znalostem ostatním pomohl.

  27.10.2017
  48 minut
 • S02E09: Chapter Nine: The Gate

  S02E09: Chapter Nine: The Gate

  Eleven je poslední nadějí, jak zachránit Hawkins před šířící se hrozbou. Aby však dokázala uzavřít bránu do světa Vzhůru nohama, musejí všichni udělat vše, co je v jejich silách.

  27.10.2017
  1 hodina 2 minuty

Třetí série

Co víme o třetí sérii

Co víme o třetí sérii

Přípravy na natáčení třetí řady Stranger Things pomalu finišují a v polovině dubna by se mělo začít natáčet. Kolik bude mít nová série epizod a kdy se jí dočkáme, se dozvíte v článku.

Reklama

Recenze

Druhá série Stranger Things očima redaktorů Edny

Druhá série Stranger Things očima redaktorů Edny

Fanoušky napjatě očekávané pokračování loňského hitu je za námi. Povedlo se bratrům Dufferovým nadchnout diváky i podruhé? Více se dočtete v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Od Krotitelů duchů k Vetřelcům - všechny odkazy ze druhé série Stranger Things

Od Krotitelů duchů k Vetřelcům - všechny odkazy ze druhé série Stranger Things

Už jste dokoukali druhou sezónu Stranger Things? Pokud ano, ponořte se s námi za tajemstvím odkazů a citací na osmdesátkové filmy, komiksy, knihy a hry, kterými se druhá řada podobně jako ta první jen hemží.

Znělka Stranger Things

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Stranger Things se svou unikátní znělkou ponoukají své fanoušky k tvorbě, a tak není divu, že je YouTube plný různých verzí této skladby. Některé byste čekali, jiné vás možná překvapí. V článku vám jako bonus přinášíme pár dalších hudebních lahůdek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás