Stranger Things Epizody - Sezóna 3

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Chapter One: Suzie, Do You Copy?

  S03E01: Chapter One: Suzie, Do You Copy?

  Letní prázdniny jsou v plném proudu. Dustin se po návratu z tábora těší na své přátele, kterým představí své nově vytvořené rádio, kterým se chce spojit se svou novou přítelkyní. Ve městě se ale začíná dít cosi divného, což jako první vycítí Will. Mike a Eleven jsou zatím zcela zaneprázdněni svým romantickým vztahem, který nedá spát Hopperovi.

  4.7.2019
  50 minut
 • S03E02: Chapter Two: The Mall Rats

  S03E02: Chapter Two: The Mall Rats

  Nancy s Jonathanem jdou na vlastní pěst řešit záhadu vzteklých krys. Steve a Robin souhlasí, že pomůžou Dustinovi rozluštit tajnou ruskou zprávu. Max vezme Eleven na nákupy. A vyděšený Billy se potýká s následky nečekaného nočního setkání.

  4.7.2019
  49 minut
 • S03E03: Chapter Three: The Case of the Missing Lifeguard

  S03E03: Chapter Three: The Case of the Missing Lifeguard

  El a Max začnou pátrat po Billym a plavčici, která záhadně zmizela. Will chce s kamarády hrát hry jako za starých časů a bez holek, zjišťuje však, že nic už není jako dřív. Steve, Dustin a Robin pátrají po tajemném Rusovi, jehož vysílání zachytili. A Joyce řešící další záhadné věci ve městě se společně s Hopperem vrací do laboratoře.

  4.7.2019
  49 minut
 • S03E04: Chapter Four: The Sauna Test

  S03E04: Chapter Four: The Sauna Test

  Parta se opět dává dohromady, aby čelila hrozícímu nebezpečí. Willovi a Eleven došlo, že monstrum z jejich světa nikdy neodešlo a hledá nové hostitele. Rozhodnou se tedy jít po Billym. Nancy na vlastní pěst pokračuje v rozkrývání záhady, zatímco Dustin, Steve a Robin za pomoci Ericy prozkoumávají tajné skladiště v supermarketu. Hopper s Joyce zatím vyrazí za starostou, aby zjistili více o tom, co se ve městě děje.

  4.7.2019
  52 minut
 • S03E05: Chapter Five: The Flayed

  S03E05: Chapter Five: The Flayed

  Dustin, Steve, Robin a Erica odhalují obří základnu pod nákupním centrem. Hopper s Joyce svedou souboj s neporazitelným Rusem. Povede se jim ale utéci a vzít s sebou ruského technika, který by jim mohl poskytnout informace. Parta dětí spolu s Nancy a Jonathanem zatím zjišťuje více o tom, kdo všechno se stal hostitelem monstra.

  4.7.2019
  51 minut
 • S03E06: Chapter Six: E Pluribus Unum

  S03E06: Chapter Six: E Pluribus Unum

  Hopper s Joyce se od Dr. Alexeje dozví, co Rusové v Hawkinsu budují. Eleven se pomocí svých schopností snaží najít Billyho. Dustin a Erica se zatím pokoušejí zachránit Stevea a Robin, kteří se dostali do spárů nepřátelských Rusů.

  4.7.2019
  59 minut
 • S03E07: Chapter Seven: The Bite

  S03E07: Chapter Seven: The Bite

  El a zbytek party se chystají na střet s monstrem, zatímco Dustin, Steve, Robin a Erica se snaží uprchnout Rusům. Hopper a Joyce se urychleně vrací i s Alexejem a Murraym do Hawkinsu.

  4.7.2019
  54 minut
 • S03E08: Chapter Eight: The Battle of Starcourt

  S03E08: Chapter Eight: The Battle of Starcourt

  V obchodním domě vrcholí závěrečná bitva proti monstru, kde mu bude čelit celá dětská parta. Hopper, Joyce a Murray se zatím vydávají do podzemní základny, aby zavřeli bránu a zachránili tak celý svět.

  4.7.2019
  1 hodina 17 minut

Upoutávka ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme od první řady. Nové díly tento seznam dál rozšiřují. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako takovou třešničku na dortu nebo inspiraci, co si pustit.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás