Stranger Things Navštivte koncert Stranger Things v Praze

Navštivte koncert Stranger Things v Praze

Navštivte koncert Stranger Things v Praze

Už tuto sobotu se odehraje v pražském Forum Karlín koncert hudby ze Stranger Things v podání skladatelů Kylea Dixona a Michaela Steina. Lístky na koncert v rámci Festival Film Music Prague 2019 jsou stále k dostání.

9 0
31.1.2019

Koncert hudby ze Stranger Things se v rámci Festival Film Music Prague 2019 koná 2. února od 20:00 ve Forum Karlín. Za syntezátory se postaví autoři hudby k seriálu, skladatelé a hudebníci Kyle Dixon a Michael Stein. Vstupenky můžete stále zakoupit na stránkách festivalu.

Foto: Film Music Prague Festival


V rámci doprovodného programu se 2. února můžete dokonce s oběma skladateli setkat během diskuze, a to od 12:30 ve Festivalovém centru (Kaiserštejnský palác). Vstup je zdarma.

Diskuze /1

percival2

Zajímavé, ale dle mne docela prodělečné. U nás není tolik fanoušků, aby naplnili koncertní síň. (jo a heslo na novém serveru funguje) :-D

31.1.2019 | 15:12:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

To, že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme už od první řady. Nové díly dál rozšiřují tento seznam. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako odměnu nebo inspiraci.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás