Zdroj: Netflix
Netrpělivě jsme na tuhle zprávu čekali, nyní je to konečně potvrzené. Letní hit Stranger Things se vrátí příští rok s druhou řadou. Ta bude mít devět dílů a odehrávat se bude rok po událostech první série, v roce 1984. Netflix nás rovnou láká prvním teaserem, v němž odhaluje názvy epizod.
Zdroj: Netflix
5 sezón | Netflix | 50 minut
Během dnešní premiéry druhé části čtvrté řady streamovací platforma Netflix spadla. Díky natěšeným divákům seriálu Stranger Things stránky spadly, ale po několika hodinách to vyřešili.
USA | 2016 | Ukončeno
5 sezón
| Netflix
| 50 minut
Netflix
Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.
Obsazení:Livi Birch (Alice Creel), Elodie Grace Orkin (Angela), Eduardo Franco (Argyle), James Landry Hébert (Axel), Shannon Purser (Barbara Holland), Amy Seimetz (Becky Ives), Chris Sullivan (Benny Hammond), Dacre Montgomery (Billy Hargrove), Sean Astin (Bob Newby), Jake Busey (Bruce Lowe), Rob Morgan (Calvin Powell), Chelsea Talmadge (Carol), Catherine Curtin (Claudia Henderson), Catherine Dyer (Connie Frazier), Craig Henighan (D'Artagnan)
(více)
Diskuze /19
Lucifrid čestný člen redakce
Sice se to čekalo, ale stejně: uáááááááááááááááááááááááááá <3
Kafka Tamura
Bojím se, že to seriálu jen uškodí… Nejsem z toho nadšený.
#3 PHoodPHood
#2 Kafka Tamura: Taky mám trošku strach, ale konec první serie byl dost neuzavřený, takže scénáristé určitě mají prostor si vyhrát.
Trifi
Tak to je skvělá zpráva, ten boom z první řady se už určitě zopakovat nedá, ale prostoru pro kvalitní pokračování je habaděj. :) A asi je to naivní, ale moc prosím aby se nějak vrátila El… :-/
#7 PeteoAprok
Luxus !!
Phical
Všichni jsme to sice věděli ale: JOOOOOO je to TADY!! :D Nemužu se dočkat!!
Peteo
#4 Trifi: EL sa na 1000% vráti, ona iba zmizla na konci, akoby sa teleportovala, potom ten šerif v tom lese čo odložil do tej krabice jej oblúbené vafle alebo čo to bolo, ich tam nedával len tak zo srandy. Takže EL sa určite vráti, má tam ešte aj mamu predsa ktorá ani nevie že jej dcéra žije…
Peteo
No konečńe!! :) :) :) :) Len dúfam že to nedopadne ako Wayward Pines, kde bola prvá séria dokonalá a druhá bohužial odpad, ale verím že nie…
#9 Kafka TamuraKafka Tamura
#8 Peteo: Říkáš,… nekazit si první sérií WP druhou, když jsem byl s koncem první spokojen? Jsi mi připomněl, že vůči tomu jsem byl skeptický stejně jako v tomto případě.
OlafDark čestný člen redakce
Už se těším na třetí. :-)
Mimamoru
Zase bude jeden letní den zabitej. Těším se! :)
mells
Super správa :-)
roco888
Paráda, konečně je to oficiální – TAK SEM S TÍM !!! Video publikováno 31.8. a teď už 2,79 milionu shlédnutí – nejsou ty lidi nějak nedočkaví? :-) :-)
Ondrash
Moc velkou radost z toho nemám, osmdesátkové prostředí se rychle okouká a celý seriál spadne do nudného průměru. Na druhou stranu se dalo čekat, že tvůrci budou ždímat, dokud z toho budou nějaké peníze kapat.
#15 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#14 Ondrash: Tak je fajn, že máš jasno. Jen pro tvou informaci, tady nikdo nic neždímá, tvůrci měli vymyšlený od začátku příběh na více řad.
Lucifrid čestný člen redakce
Já to nechápu. Když seriál další řadu nedostane, producenti a stanice jsou idioti. Když ano, tak jim jde jen o prachy. Tohle nebylo plánováno jako minisérie. Tečka. S druhou řadou se tak nějak počítalo a i tvůrci v rozhovorech několikrát zmínili, že tohle byl jen začátek, že když bude mít Netflix zájem, materiálu mají na několik řad.
#17 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#16 Lucifrid: Tohle je typický problém, když si lidi nezjistí žádné informace a pak plácají nesmysly. A jelikož to dnes není poprvé, tak už mi to fakt leze krkem. Tvůrci rovnou řekli, že mají vymyšlený příběh pro pokračování, ale ne, všem jde prý jen o prachy. Od toho tu jsou ty minisérie, které jsou rovnou plánované s omezeným počtem dílů. Fakt tohle uvažování nechápu, navíc lidé netuší, jak bude další série vypadat, ale ví, že to bude špatný. Zajímavé, že na zahraničních webech se s tím zas tak moc nesetkávám, tohle bude to typické čecháčkovství. :D
#18 MimamoruMimamoru
#17 KevSpa: Je to pro nás běžný, ale zvláštní, že Ulice a pod. furt běží. A to že jsme takoví kritici na všechno. :D
PaigeM
Panebože, já ten seriál tak miluju <3 <3 <3