Stranger Things
95/100 - 868×

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.

USA | 2016 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Livi Birch (Alice Creel), Elodie Grace Orkin (Angela), Eduardo Franco (Argyle), James Landry Hébert (Axel), Shannon Purser (Barbara Holland), Amy Seimetz (Becky Ives), Chris Sullivan (Benny Hammond), Dacre Montgomery (Billy Hargrove), Sean Astin (Bob Newby), Jake Busey (Bruce Lowe), Rob Morgan (Calvin Powell), Chelsea Talmadge (Carol), Catherine Curtin (Claudia Henderson), Catherine Dyer (Connie Frazier), Craig Henighan (D'Artagnan)

Tvůrci Stranger Things využili Hopperův konec v páté sérii, aby poškádlili Davida Harboura

Tvůrci Stranger Things využili Hopperův konec v páté sérii, aby poškádlili Davida Harboura

Hvězda seriálu Stranger Things David Harbour prozradil v Jimmy Kimmel Live, že ho tvůrci seriálu Matt a Ross Dufferovi škádlí ohledně možné změny Hopperova konce v páté sérii.

12 0
6.1.2023

David Harbour nedávno navštívil pořad Jimmy Kimmel Live! a prozradil, že ví, jak Hopperův v páté sérii Stranger Things skončí. Rychle však vysvětlil, že mu bratři Dufferovi vyhrožují, že se od původně plánovaného konce odchýlí, jen aby hvězdu poškádlili, když bude v pořadu mluvit příliš sebevědomě.

Vím všechno. Je to zvláštní, už jsem to říkal v rozhovorech. Hned poté mi přišla zpráva od Matta a Rosse Dufferových, že: „Aha, takže ty víš všechno?“ Před lety si tak nějak vyjasnili příběh, kdyby seriál dostal druhou řadu. Vymysleli příběh pro moji postavu a kam se bude ubírat. S tím jsem pracoval. Takže teoreticky vím, jaký je konec seriálu. Ale oni mě škádlí a říkají, že možná ne.

Foto: Netflix

Jistě, Hopperův konec, v nějž většina doufá, že se tento sympatický hrdina konečně usadí s Joyce Byers a Eleven. Pokud by mu byl takový šťastný konec dopřán, mohli by se tito tři stát rodinou, která v Hopperově životě na začátku Stranger Things tak tragicky chyběla. Samozřejmě za předpokladu, že sezóna bude laskavá i k ostatním postavám.

Vzhledem k pravděpodobnosti, že se Vecna a Mozkožrout vrátí, aby Hawkins naposledy pronásledovali, Hopperovi hrozí, že v páté sérii Stranger Things bude čelit ještě ničivějším ztrátám. Vzhledem k tomu, že Hopperův příběh je nyní v bodě, kdy se fanoušci dočkali toho, že doslova rozpitval ruského Demogorgona velkým mečem, je zřejmé, že hrdina nezemře bez boje.

Harbour začne mluvit ve videu o páté sérii v 8:44.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E09: Chapter Nine: The Piggyback

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Stranger Things

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Při premiéře posledních dvou epizod čtvrté řady spadnul Netflix

Při premiéře posledních dvou epizod čtvrté řady spadnul Netflix

Během dnešní premiéry druhé části čtvrté řady streamovací platforma Netflix spadla. Díky natěšeným divákům seriálu Stranger Things stránky spadly, ale po několika hodinách to vyřešili.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama