Strike (C.B. Strike)
95/100 - 44×

Strike(C.B. Strike)

Psychicky i fyzicky poznamenaný veterán z Afghánistánu a bývalý člen speciální vyšetřovací jednotky Cormoran Strike si založí soukromou detektivní kancelář a začne využívat svých cenných zkušeností v honbě za zločinci. S tím mu pomáhá i jeho nová asistentka Robin, která brzy kouzlu detektivní práce propadne.

VB | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | BBC One | 58 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Burke (Cormoran Strike), Holliday Grainger (Robin Ellacott), Kerr Logan (Matthew Cunliffe), Killian Scott (Eric Wardle)


Cormoran Strike

Cormoran Strike

Veterán z Afghánistánu a bývalý člen speciální vyšetřovací jednotky Královské vojenské policie, který se nyní se živí jako soukromý detektiv.

Sezóny 1
2017 - 2018

Cormoran Strike je synem známého rockového zpěváka Johnyho Rokebyho a Ledy Strike. Po vystudování střední školy nastoupil na Oxfordskou univerzitu, ale studium nedokončil, protože se rozhodl přidat k armádě. Pracoval pro speciální vyšetřovací jednotku Královské vojenské policie a část své služby pobyl v Afghánistánu. Právě tam ho postihlo zranění, které ovlivnilo celý jeho následující život. Strike přišel o nohu a byl nucen armádu opustit.

Strike nyní žije sám ve své kanceláři na Denmark Street. V prvním díle seriálu se ocitáme v období, kdy se Strike rozešel se svou snoubenkou Charlotte. Nejbližším člověkem je pro něj nyní jeho nevlastní a velmi starostlivá sestra Lucy. Strike má ještě nevlastního bratra Ala Rokebyho, kterého měl jeho otec Johny se svou třetí manželkou.


Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S04E04: Episode 4

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @Historic.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama